Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Szerintetek lehetséges?

Szerintetek lehetséges?

Figyelt kérdés
Albérletben lakunk, kicsit tessék-lássék módra felújított lakásban. Jó ideje garat- és gége irritációval küzdök, folyamatosan azt érzem, valami kapar, de eddig ráfogtam a cigire. Most, ahogy tudatosabban figyeltem, jöttem rá, hogy gyakorlatilag csak a szobában vannak ilyen tüneteim, illetve olykor hevesebb, de inkább enyhe és állandó száraz köhögésem (az a tipikus, allergiás kehe-kehe). Tavaly év végén irtottuk ki a penészt a szekrények mögül, akkor egy időre enyhültek a panaszok, de most már 3-4 hónapja ismét állandó. Arra gondoltam, lehet valami a parketta alatt, penész, vagy gomba, aminek a spórái a meleg levegővel elkezdtek szaporodni, terjedni, mert a tavalyi penésztelenítés óta a hideg időben tényleg nem volt jelentős panaszom. Szerintetek lehetséges, hogy ilyesmiről van szó? A padlózatról annyit, hogy a parketta alatt gerendák és kb. 10 cm salakréteg van, betonozva nincs, ezek ősrégi lakások, a kivitelezés hagy kívánnivalót maga után, de talán még a parketta is az első, amit ide valaha leraktak. Volt valamelyikőtöknél olyan, hogy valóban a padló alatt volt valami?

2014. jún. 30. 22:15
 1/1 anonim ***** válasza:
lehetséges,hogy valóban van ott valami irritáló dolog.Nálunk a penész ilyen,mindenki könnyezik meg köhög a szobában,folyton megjelenik a penész a falon. Padló alatt lévő dologról nincs tapasztalatom,de ettől függetlenül szerintem lehetséges hogy gomba vagy penész áll a háttérben,ha nem is a padló alatt
2014. júl. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!