Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Van valakinek kínai háromélű...

Van valakinek kínai háromélű teknőse? Ha igen, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2010. jan. 25. 11:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt olvastam, hogy "hároméletű" :))) Még el is merengtem hogy kétéletűről sem hallottam soha :))))
2010. jan. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%
Nekem másfajta tekim van, de az nem eszik semmit, hiába dobálok bele, a fagyasztott halat sem eszi meg, tubifexet sem, szunyoglárvát sem, lemezes kaját sem, sima csirke húst is próbáltam , azt sem, szóval nemtom, ez már fél éve nem evett semmit, ezért minden nap azt nézem meghalt e már, de még mindig él. Nem vágom hogy csinálja :)
2010. jan. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nem is 3 éle vaN
2010. jan. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2. válaszoló - a teknős azért nem eszik mert télen téli álmot kellene aludnia, vagy miért nem viszed orvoshoz? rohadtul zavarhat ha ennyire törödsz vele irtóra szeretheted azt az állatot :@
2010. jan. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!