Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van valakinek hoawart kutyus?...

Van valakinek hoawart kutyus? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Párom ilyen kutyát szeretne,holnap megyünk kiválasztani!!

Kicsit félek mert van egy ksifiunk és ez elég nagy termetű kutya lesz ahogy néztem.


2011. jan. 6. 15:37
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsi az elírásért : HOVAWART
2011. jan. 6. 15:38
 2/5 anonim ***** válasza:
91%

Tudtommal a hovawart nagyon családszerető kutya, csak az idegenekért nem rajong. :)

Egyébként ha otthon, szeretettel nevelik, akkor bármelyik kutya egy bárány. :)

És a gyermekért meg nagyon odáig lesz (igaz ez minden kutyára). :)

2011. jan. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%
Nem kell aggódnod, a Hovawartok nagyon szeretik a gyerekeket, őrzik-védik őket, mellettük jó helyen van a kisfiad :) Csak figyelj rá, ne maradjanak kettesben, biztos ami biztos. Eredetileg örző-védő kutya, szóval jó lenne ha határozott nevelést kapna, kutyaiskolában ÖV-re is tanácsos vinni, hogy kiélje az ösztöneit. De alapból egy kedves, gyermekszerető, éber kutya fajta, aki bizony nagyra nő :)
2011. jan. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Sajnos itt a környékünkön nem nagyon tuduk kutya iskoláról. Ja azt elfelejtett írni hogy van egy tacskónk is. Nem tudom majd hogy fognak kijönni egymással?

Köszönöm a gyors válaszokat!!

2011. jan. 6. 15:43
 5/5 anonim ***** válasza:

Én azt mondom neked, hogy ha a kutyust nem akarod oktatni nagy bajban lesztek. Ez a kutya munkára termett, unalmában borzasztó dolgokat fog művelni (ez minden kutyára igaz).

Csak akkor mernék ilyen kutyát bevállalni, ha komolyan szeretnék öv-re járni rendszeresen. Komolyan gondolkodjatok el rajta, mert ez nem az a fajta, mely elfekszik egész nap és csak akkor aktiválja magát mikor baj van. Minden áldott nap elfoglaltságot kell neki találni.

2011. jan. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!