Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van valakinek csehszlovák...

Van valakinek csehszlovák farkaskutyája? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2011. jún. 29. 21:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
ismerősöm felhivta Mo.egyetlen kenneljét, mondta hogy mondjanak vmi jót a fajától, erre mondtaa tenyésztő, hogy hát jót nemigen tud, mert inkább farkas, és mindent szédszed, nagyon nagyon erős kéz kell hozzá. nagyon drága, 1000euró, és nem sok élvetzet van benne.
2011. jún. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
márcsak az ára is elég ahoz hogy lebeszélj róla xD köszi a választ :D maradok a dobermannál :)
2011. jún. 29. 21:51
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

nah ott a kamu :D 1: távolról sem csak 1 cseh farkas kennel van magyar országon 2: kétlem h azt mondja a magyar tenyésztő h 1000 euro 3:1 tenyésztő azért tenyészti a fajtát mert szereti amiről te írsz nos az a szaporító :) aki szeret 1 fajtát az nyilván tud jó tulajdonságot mondani

4: akármilyen kutyából van 300e ftos és 60-80e ftos is :) attól függ mire kell [azért 60-80 mert ugye tenyésztőről volt szó]

2011. jún. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2011. jún. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Pedig egy kennelről tudok én is és valóban a honlapján is leírja, h nem sok embernek meri ajánlani, mert egy makacs, szökős, aktív, önfejű jószág és nem jellemzően kutyás kutya, meg kell ismerni ezt a fajtát, egy-két szóval nehéz jellemezni, de nagyon nem egyszerű. :)

Mellesleg világszerte ritka kutya ilyet 100-200 ezerért nem igen fogsz találni, a 60-80 meg egyenesen vicc.

Ehhez a kutyához külön életstílus kell. :)

2011. jún. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
De pedig 1 normális kennel van az országban, ráadásul én nem lepődök meg, hogy a tenyésztő ezt mondta. Egyrészt igaz, mert ez tényleg egy hibrid, másrészt itt nincs olyan, hogy nem jött be a kutya, és visszaviszed a tenyésztőhöz, mert nem fogja visszafogadni a falka.
2011. jún. 30. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
1 kennel van, ahonnan jó kutyát kapsz, de a jó nem azt jelenti itt, hogy engedelmes stb, hanem hogy nem beteges...
2011. júl. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
pontosan az
2011. júl. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
pontosan azért mondta ezt a tenyésztő, mert imádja a fajtát, és nem akarja, hogy olyanokhoz kerüljön, ekik emiatt kidobnák.
2011. júl. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nem tudom hogy vagytok vele de én ingyen szereztem kölyköt :) és csak jó tapasztalatom van erről a fajról.
2011. júl. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!