Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elszökött otthonról egy...

Elszökött otthonról egy bordeauxi dog kutyám. Mit tegyek, hol keressem? Hálás köszönet

Figyelt kérdés
pár napja keressük, de semmi híre.. :S azt mondta valaki, hogy azért mert előtte soha nem volt elengedve, azért nem fog hazatalálni... tippek?? hol keressem? egész nap autózunk és keressük, plakátokat raktunk ki, interneten és rádioban is hirdetjük... mit tegyek? olyan mintha a szívemet kitépték volna :'( <3<3<3
2010. dec. 22. 19:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha plakátok, hirdetések megvannak, akkor csak a kocsiázás marad, és esetleg környező menhelyeket felhívni....

Mi az, hogy soha nem volt elengedve? Meg volt kötve? Mert, ha egyszer elment, haza is talál, csak nem biztos szívesen megy oda vissza, ahol kötve tartották. Egy ismerősöm kutyája is megvolt kötve, elszökött, megismertem, beengedtem, szóltam neki. Érte jött, 2 nap múlva hozzám jött vissza, pedig csak egy napig volt itt.

2010. dec. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Kedves ma 19:40!

Nagyon sok olyan kutya sem talál haza, amelyik sosem volt megkötve.

Figyeld a netboardon az elveszett-talált topikot. Remélem, előkerül!

2010. dec. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Plakátok, hirdetések, rádió, ezek azok amiket tehettek ebben a helyzetben. A neten a talált kutyák topicot naponta többször is figyeld, esetleg a plakátokra írhatsz ki olyat, hogy a "megtalálónak busás jutalom" stb. Ez általában felvillanyozza a mai embertársadalmat..


Még a közeli menhelyeket is felhívhatod, és a gyepmesteri telepeket stb.

2010. dec. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Másik kutya nem volt vele?Corgi keverék szerű?Dunakeszi környéke?
2010. dec. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
nem, nem tartottuk soha megkötve, nagyon jól bántunk vele...
2010. dec. 22. 20:58
 6/20 A kérdező kommentje:
sajnos nem az a környék, de nagyon köszönöm azért a segítséget :)
2010. dec. 22. 20:59
 7/20 anonim válasza:
100%

Szerintem te nem tehetsz többet..:/

remélem előkerül a kutyád.:/

2010. dec. 23. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Kiplakátolni, állatorvosnál is, az alábbi fórumokat nézd:

[link]


[link]



Aztán ha megkerül, akkor csipeztesd és ha nem tudtok rá megfelelően vigyázni, legalább mindig legyen rajta nyakörv bilétával.

2010. dec. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
51%
ja most olvasom , hogy nemvolt megkötve..hát akkor miez , hogy soha nemvolt elengedve? hova nemvolt elengedve??
2010. dec. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Utolsó, van eszed.. előbb olvass, aztán "üvöltözz" :S


Minden menhelyre add le az adatait a kutyának, hátha valaki beviszi, és így tudnak segíteni. De tényleg mindenhová!

Amikor az én kutyám elszökött, akkor 12-re arrébb találták meg, elütve az autópályán. :S A megtaláló elvitte állatorvoshoz, ott mondta az orvos, hogy nyakörves, nem kóbor, hívja a menhelyet. Minket is azonnal hívtak, hiába akartunk pénzt adni a megtalálónak, nem fogadta el. Még vannak ilyen emberek! :)

Menhely, plakát, állatorvos, keresgélés! Sok sikert!

2010. dec. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!