Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » A teknősömnek a szeme kicsit...

A teknősömnek a szeme kicsit nagyobb mint volt és lilább ha hozzá nyúlok a páncéljához akkor csak meg ilyed de csak másodszorra nyitja ki de utána megint be csukja! Lehet hogy vitamin hiányos vagy megütötte vagy beteg?

Figyelt kérdés
2010. febr. 28. 14:37
 1/4 anonim válasza:
Erre Én is kíváncsi vagyok! Az Én teknősömnek meghalt a párja, és hónapokig csak vegetált! :-(
2010. febr. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szegény kérdező

szegény első

én is kiváncsi vagyok rá, mert van békuckám

2010. febr. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Így látatlanban azt mondom vitaminhiány. Vigyétek dokihoz. Már lassan sírhatnékom van, hogy minden második hüllős kérdés ugyan ilyen vitamin hiányos beteg teknősökről szól. :((( És mind1iknek ORVOSORVOSORVOS!! Mert belehalhat, és amikor már a szeme is be van dagadva akkor csak az injekció segít!
2010. febr. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek de tegnap voltam egy csajnál é azt mondta hogy erre szem csepp kell mer begyulladt a szeme!
2010. márc. 2. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!