Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes vagyok és beteg! Lázas...

Terhes vagyok és beteg! Lázas vagyok és nagyon fáj torkom e mellett cukor beteg is! Ilyenkor milyen gyógyszert ajánlatos szedni? Vagy vitamin?

Figyelt kérdés
2009. máj. 9. 13:02
 1/3 anonim ***** válasza:

c-vitamin.

fordulj orvoshoz,az a legbiztosabb.Ügyelet.

Vagy kérdezd meg gyógyszertárban.

2009. máj. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha magas a lázad, Algopyrint vegyél be, az lejjebb viszi, és a fájdalmat is csillapítja.

MNekem is volt tüszősmandulagyulladásom, 04 C fok láz 2-3 napig. úgy tudom Maripent lehet szedni, az orvos írja fel. Szerencsére sokféle gyógyszert lehet szedni, többet árt ugyanis a babádnak a "megkínzott" szervezeted, mint a gyógyszerek.

Menj be ügyeletre és felírják neked. Vagy hívd ki az orvost. Jobbulást.

2009. máj. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Mindenképpen keress fel egy orvost,akár az ügyeleten,mert a betegség elég szépen felborithatja a cukrodat és gondotok lehet belőle!Nem éri meg a kisérletezgetés!Javulást kivánok!

2009. máj. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!