Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Tarthatok otthon a kerti...

Tarthatok otthon a kerti tóban aligátorteknőst? Hol tudok venni?

Figyelt kérdés

2015. júl. 22. 18:53
1 2 3 4
 21/34 Platypus ***** válasza:
100%
Az engedélyhez végzettség kell. Fel van sorolva pár szakma ami elfogadott, pl. biológus, biológiatanár és hasonlók. Sok sikert kívánok az ezirányú egyetemi tanulmányaidhoz. Addig, amíg ezen nem vagy túl, nem lehet legálisan semmiféle veszélyes állatod.
2015. júl. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
48%

Miért kell ilyen nyúl nem jó mikor megunja az ember meg is eheti vagy galambot tudod milyen finom leves van belőle . Aligátorteknős ehető ?

Ezért volt jó a régi világ csak olyat tartottak ami hasznos,nem olyat aminek nincs haszna .

2015. júl. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tűnik valaki már megint unatkozik a nyári szünetben. Ne aggódj, már csak kb. egy hónapot kell kibírnod és kezdődik az iskola.
2015. júl. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
100%
Te most vagy nagyon retardált vagy,vagy egy troll.Remélem csak az utóbbi.De olyan szép idő van kint,miért nem használod ki és mész strandra?
2015. júl. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim válasza:
100%
Már nem azért mondom,de ezek az állatok nagyon veszélyesek...egy sima drótkerítést vagy fakerítést könnyen szétrágja ....Szerintem inkább vegyél valami kisebb szelídebb teknőst hidd el azzal is jól eltudsz majd lenni!:)
2015. júl. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól emlékszem, a végzettségen túl kell a közjegyző engedélye és a szomszédok beleegyezése, amit visszavonhatnak... Pl ha a kistigris felnő és rájönnek, hogy nem cicamica...

Zoológusként nem ajánlom ezt a fajt, lévén VESZÉLYES. Talán nagybetúkkel megérted... Nézz meg, kérlek néhány videót, hogy hogyan nyúlnak hozzá olyan emberek, akiknek effektíve ez a szakmájuk, és ezt csinálják évek óta.. Az arcukat is nézd!

2015. júl. 29. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak néhány kérdésem lenne:


- Mi az, hogy mit esznek?? Ennyire nem ismered, amit tartani akarsz?


- Szüleid mit szólnak az ötlethez? Nem szoktak netezni?


- Hány éves vagy?


- Azért tartanál galambot, hogy megfojtsa a teknős????????


- Mi lesz a macskával, mert gondolom, kijár a kertbe? Ennyire nem szereted, hogy kinyíratnád a teknőssel?


- A tigris, medve emlős, a teknős hüllő... Láttál te már cirkuszban pitiző krokodilt?

2015. júl. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
100%

ha annyira szeretnél aligátor teknőst akk. szerezz engedélyt

vegyél neki egy kb.600l-es akváriumot a megfelelő

szűrővel,melegítővel,berendezéssel.

ha ez megvan na akkor kezdj bele.

a kerti tóba semmiképp se rakd.

(ha nem hiszed kérdezd meg egy kisállatboltban)

2015. aug. 23. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
100%

Már nem aktuális a téma, de azért válaszolok :D

Szerintem tuti kell engedély, egyáltalán nem olyan, mint egy ékszerteknős. A kerítésnek nem csak valami olcsó fakerítésnek kéne lennie, mert az még viccnek is rossz. Alatta átáshatja magát, de ha nem olyan nagy maga a teknős, akkor a deszkák közt ki is mászhat. Már magát a tavat is el kéne keríteni, mert ha kutya lenne mellette akkor az úgy nagyon nem lenne jó. Ha éppen a parton sütkérezik a teknős, a kutya meg odamenne hozzá, akkor reflexerőből elkapná a lábát, gondolom nem lenne cuki.

Nem lehetne vele játszani, nem szabad elfelejteni, hogy ezek nem ékszerteknősök. Maximum ujjleharapósdit játszhat veled.

A keselyűteknős pedig mégveszélyesebb, csak kb. kétszeres kiadásban.

2017. nov. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:

Annak idején mindent megtettem az ügy érdekében. Elmentem több kisállat kereskedésbe is, de mindenhonnan elhajtottak. Az egyik üzletben, amikor le akartam fizetni őket, hogy szerezzenek dugiba nekem, még fel is akartak jelenteni. Ilyen világot élünk.

Pedig nálam tökéletes helyük lett volna.

2017. nov. 14. 19:09
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!