Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Terráriumba szárazföldi hüllő...

Terráriumba szárazföldi hüllő + növény?

Figyelt kérdés

Kaptam egy terráriumot, ami szép, a háttere cement szikla utánzat, viszont amivel lefestették az a festék oldódik a vízben (piros lesz a víz tőle).


Mit lehetne ebben tartani?

Szárazföldi állata gondoltam, aminek nem kell pára.

Vizet inkább csak egy tálba raknék.

Azon kívül kéne bele mini növényke is, ha létezik ilyen.


Nem értek ehhez. Ha valakinek van rá ötlete, megköszönném.


2010. márc. 6. 11:23
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Az unka az szokott brekegni is?


Közben sikerült szereznem drapp színű műgyantás festéket egy ismerőstől, nemsokára megkapom, aztán befestem vele.

2010. márc. 9. 10:21
 22/23 anonim ***** válasza:
Nem az unka, ha párosodni készül (de csak akkor), elkezdi mutogatni a nőstényeknek magát és ilyen mély "UNK" hangot hallat. Erről kapta a nevét. De nem zavaró, sőt nyugató lehet az unka párzási éneke. De ha nem akarod hallani, akkor egyszerűen csak nőstényeket veszel.
2010. márc. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

:) hehe, jó, nem tudom, csak kérdeztem.


Van amúgy egy csincsillám is, az meg néha röfögni szokott úgy hetente 2x :) és minden éjjel tekeri a mókuskerekét, de nem zavar. Én bírom mikor hangoskodik :)


A nagy terráriumot közben megrendeltem, kb 1 hét múlva lesz kész.


A kicsit meg lefestettem, az jó lett, elég kemény felülete lett neki.


Hüllőt még nem vettem, szerintem megvárom míg meghozzák a nagy terráriumot is, aztán körülnézek állat boltokban.

2010. márc. 11. 10:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!