Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Miért félnek annyian a hüllőktől?

Miért félnek annyian a hüllőktől?

Figyelt kérdés

Olyan aranyosak és szépek, könyebb velük bánni mint egy kutyával. Nem veszélyes, nem harap úgy mint egy emlős.(sokkal fájdalmasabb ha egy farkaskutya harap) Érdekesek, nem allergiásak rájuk. Az etetése is izgalmas. Ha kézhez szoktatod nagyon cuki tud lenni. Jó nézni ahogy kúsznak másznak.

Szerintem egy csivava ijesztőbb egy gekkónál.


2015. aug. 2. 22:36
 1/5 anonim válasza:

Én imádom őket, kivéve a kígyót (és az olyan dolgokat amiknek nincs lábuk).

Legszívesebben kaménleont és varánuszt is tartanék, de anyuék csak a tekit engedték :D

17/l

2015. aug. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
szerintem azért mert undorítónak tartják őket de azt én sem értem hogy miért
2015. aug. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

mert pl aki egereket tart annak nem tul szimpatikus a kígyó etetése.. Meg veszélyesek lehetnek

én a teknosoket szeretem es keteltuek kozul a bekakat. meg még nincs bajom a csigakkal, halakkal sem. szóval ezeket szeretem de amúgy az emlosoket szeretem még. ennyi

2015. aug. 3. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nincs oka, egyszerűen csak nem kedvelik őket.

Van egy pár kutya tartó ismerősöm, ők a kutyán kívül minden más háziállatot utálnak, lenéznek.

Nem képesek megérteni, hogy más ember kedvelhet/tarthat más állatot is.

2015. aug. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a szülők miatt. Gyerekkoromban amikor fogtam zölgyíkot a nyaralóba és elengedtem a szobába, anyám sikítva rohant ki a lakásból. Sosem engedett ilyen állatokat tartani. Ő még akkor is meg akarta tiltani, amikor már a saját lakásomban éltem. De a párom ösztönzött a hüllők tartására és nagyon örült amikor hazaállítottam egy kaméleonnal.


De a kutyák közelebb állnak hozzánk, mert azok nem hagynak minket békén. Amíg egy kaméleon, vagy gekkó jobban örül ha békén hagyom, a kutya ezzel szemben állandóan rajtunk lóg. A kutya az kibulizza magának hogy foglalkozzunk vele. Ezzel szemben a hüllő az nem csinál semmit sem, csak úgy áll egy helyben a terráriumban. Kivéve ha ki van engedve. Pl a gekkónk egyszer több hónapig mászkált a falon, és úgy etettem hogy leraktam neki egy vödörbe tücsköt az ablak alá. Szerencsére ő letudott menni a tücskökhoz, de a tücskök nem tudtak kiugrani a vödörből. A kaméleonunk viszont területvédő lett és gonosz, elkezdett fújni ránk, nem szeretett minket, ezért úgy döntöttem, hogy eladom.

2015. aug. 8. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!