Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért utálják annyian a...

Miért utálják annyian a macskákat (főleg az én korosztályomból)? Most valami divat "kutyásnak" lenni? 15/L

Figyelt kérdés

Nekem is vannak cicáim és nagyon sokat foglalkozok velük, plusz van egy kutyusom is és egyikőjüktől se tudnák választani, vagy megválni. Az viszont nagyon rosszul esik, mint mikor hallom, hogy az osztálytársaim, miket mondanak a macskákról (nem írnám azért le, mert nem akarok káromkodni), sőt nem csak az osztálytársaim, elég nézelődni bizonyos oldalakon, arra is van sok macska utáló.


Most komolyan, miért vallja mindenki "kutyásnak" magát? De főleg azok a nagyképű tizenévesek.

Amúgy szerintem eleve butaság ez a "kutyás-macskás vagyok" cucc.


2015. máj. 21. 16:36
1 2
 1/20 anonim válasza:
5%
Buta vagy.
2015. máj. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
9%
azokon az oldalakon épp, hogy nem macska utáló posztok vannak, hanem kifigurázó, ami közel nem hasonlít az utálatra
2015. máj. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 Szafica ***** válasza:
87%
2.válaszoló, maga az utálat nem baj, addig amíg nem olyanokat mondanak,hogy "legszívesebben belerúgnék" és társai. Meg ecseteli a sztorikat, hogy a nagymamájának a macskájába már többször is belerúgott, mert "egy idegesítő dög"... Addig amíg csak szóban fejezi ki, hogy utálja őket (normálisan!) és nem úgy,hogy hogy kínozná szerencsétlent, addig engem sem zavar...de ha meg visszafordítod, hogy ha más csinálná ezt a szeretett kutyájával, akkor meg jön azzal, hogy "az más"...
2015. máj. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
0%
Azért utálják a dög macskákat mert Harapnak, karmolnak, meg gusztustalanok,a szokásaik... Az is nagy baj hoGy ÖLNEK MÁS ÁLLATOKAT OK NÉLKÜL!!! Azért én is undor ősöm tőlük!
2015. máj. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Szafica ***** válasza:
82%

Mert a kutya nem harap, mi? A kutya nem öl más állatot igaz? Áhh dehogy, a kutya sosem tesz ilyet...;) A kutya még embert is képes ölni.

A macska sem "csak úgy" öli a rágcsálókat.

2015. máj. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

a kutya is tud harapni és karmolni játékból, illetve ők is ölnek kedvtelésből

mindezt kutyabolondként mondom

2015. máj. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Agivari mielőtt legközelebb válaszolsz, tanulj meg írni.
2015. máj. 21. 18:33
 8/20 anonim ***** válasza:
89%
Csak azok a kis hernyok utaljak a macskakat, akik nem birjak elviselni egy allatban (es emberben sem) hogy nem hiszi el minden szavat feltetel nelkul, hogy onallo akartat van, hogy ha belerug, akkor orokre othagyja, nem jon vissza egy perc mulva nyalogatni a kezet.
2015. máj. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
83%

#9 Ne haragudj, de ez így nagy butaság. A kutyával is tudni kell bánni, tudni kell vezetőjeként viselkedni, tanítani, értelmezni a jelzéseit - ha béna az ember, ugyanúgy tojik a fejére, támad, rombol stb.


Kérdező: mert ilyen idős korban tök menő dolgokat utálni: macskákat, emókat, diszkópatkányokat, Dzsásztinbíbert, az ecsethajat, a matekórát, az osztályfőnököt... Soroljam még? Akkor sem volt máshogy, amikor én voltam 15 (röpke 12 évvel ezelőtt). Jobb esetben 18-20 éves korukra kinövik.

2015. máj. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
16%

jaj, hagyjuk már ezt a gyerekes összehasonlítgatást...

a macska vadállatnak számít, mivel képes magától megélni, a kutyának az emberek nélkül éhen halna, de ez egyszerűen a domesztikációval magyarázható, a kutya sokkal régebb óta az ember társa, mint a macska

eredetileg mi szelídítettük meg a kutya ősét, a macska viszont magától csapódott hozzánk

szóval hagyjuk ezt a "szolgalelkű" hülyeséget...

2015. máj. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!