Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Egy 80x40x40-es terráriumban...

Egy 80x40x40-es terráriumban milyen hüllőket tarthatnék?

Figyelt kérdés
köszi! :)
2015. okt. 6. 15:57
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Szétnézhetsz még kertészetekben, baumax, ikea, obi, Tesco lakás vagy kerti felszerelés része ilyesmi, ott talán még ennél olcsóbbat is találsz.


Az első agámámnak üveg terráriumot vettem, a később érkező agáma, gekkók már ilyen dobozban laknak. Sokkal praktikusabb, könnyebben be tudom állítani a hőmérsékletet, ha el kell vinnem őket valahova néha a doboz könnyen mozgatható, könnyű takarítani is, a mérete viszont ugyan akkora, mint a terráriumé.



Nekem egyébként le van csempézve a terráriumok alja, erre néha újságpapírt rakok. Könnyen tiszítható és nem kell aggódni, hogy megeszik a homokot.

2015. okt. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Vagy még egy ötlet, műanyag doboz helyett fából, osb lapból is csináltathatsz ugyanúgy üvegezve, rácsos tetővel.

[link]

2015. okt. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
A közelünkben Ikea és Obi nincsen de a többiben szét tudok nézni :) nekem az OSB lapos nem annyira tetszik maradnék a másiknál :)
2015. okt. 9. 18:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!