Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Az infra lámpa hüllőknek...

Gyümölcskosár kérdése:

Az infra lámpa hüllőknek mehet éjjel, nappal folyamatosan?

Figyelt kérdés
Nem lesz baja a lámpának? Úgy értem túlhevülés, ilyesmi.
2015. okt. 28. 14:38
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Igen arra gondolok, szépek, és aranyosak. :)
2015. okt. 28. 16:45
 12/16 anonim ***** válasza:
Nyilván ha nem csak nappal, hanem éjszaka is megy, akkor lefeleződik az élettartama, más probléma nem igen merülhet fel. Viszont ahogy már írták, éjszaka sötétség kell minden állatnak. Több olyan folyamat van az élőlények szervezetében, aminek árt a fény esténként.
2015. okt. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Értem, ezt mind megfogadom! De szerintem nem árt, ha veszek kettő infra égőt, mert ezek ugye mint a többi villany körte, nem túl jó minőségiek. Különben sem árt ha mindenből kettő van nem?
2015. okt. 29. 14:05
 14/16 anonim ***** válasza:
Legyen fűtés és legyen uv-b.
2015. okt. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Az sose árt, ha mindenből tartalékolsz. Én pont most jártam úgy pénteken, hogy kiéget a melegítőlámpa izzója (egy hét után...) Jellemzően ünnepnap volt, így csak hétfőn tudtam intézkedni, ma jött meg az utánpótlás meg a garanciális darab. Majdnem egy hétig nem volt melegítőlámpájuk a teknőseimnek. Szóval érdemes mindig mindenből legalább +1 darabot tartani.
2015. okt. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Na igen én is jártam úgy, hogy pont ünnepek előtt éget ki másfajta égőm, persze venni sehol nem tudtam csak másnap. Ezért szeretek mindenből többet venni. :)
2015. okt. 31. 21:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!