Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha csak idővel (fél év,1 év,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csak idővel (fél év,1 év, másfél év) derülne ki hogy a párotok mondjuk teljes protézist hord folyamatosan (éjjel-nappal) az mennyire hatna ki a kapcsolatotokra?

Figyelt kérdés
És akkor is csak azért, mert elárulja (mivel annyira tökéletes minden tekintetben, hogy nem vetted észre rajta).
2015. szept. 29. 19:53
 1/10 anonim ***** válasza:

Milyen protézis az amit nem vesz észre az ember?

Főleg ennyi idő után?

Elképzelhetetlen számomra...

z is, higy akik bíznak egymásban mnem mondják el..

2015. szept. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Milyen protézist? A protézis a gond, vagy hogy nem mondta előbb? Nem hiszem, hogy ez akkora nagy probléma lenne.
2015. szept. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
teljes felső és alsó protézis (motorbaleset). Egyébként nincs gond, csak hogy ez mennyire hatna ki egy kapcsolatra?
2015. szept. 29. 20:01
 4/10 anonim ***** válasza:
69%

Protézissel semmi gond, titkolózással igen..

Viszont nekem fura, ha fél év alatt nem juttok olyan intim közelségbe, hogy ezt észrvegye a párod

2015. szept. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Tegyük félre azt a fura dolgot, hogy mégis hogy-hogy nem veszi észre az ember. Engem zavarna, hogy ilyen soká derül ki valami, ami egyébként annyira nem apróság (hiszen ezek szerint egy komoly baleset is társult mellé).
2015. szept. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Az intim közelséggel sincs gond :) 8 hónaposak vagyunk és párom velem is alszik 1 héten 1x-2x. Ugyanúgy fogmosás stb, ahogy ő. Viszont úgy gondolom nem veszi észre, mert még külön viccelődik is vele, hogy "nagyon szépek a fogaid" (bókol a barátnőm - ez se semmi) és csókolózáskor néha a körmével megkocogtatja és akkor sem. De volt, hogy reggel arra ébredtem, hogy engem néz. És nem tudok rájönni, hogy tudja vagy nem. És elmondjam neki vagy ne ..

Úgy gondolom úgy fair, hogy elmondom.

2015. szept. 29. 20:20
 7/10 anonim ***** válasza:

Olyan protézised van, amit befúrtak az állkapcsodba?


Egyébként nyugodtan elmondhatod. Több ismerősömnek is van hasonló és egyiknek sem zavarta a párját. Gyakorlatilag ugyanolyan, mintha igazi lenne.

2015. szept. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ahhh, mint fog...


Nem zavarna,

Én most kb lábfeje gondoltam..


A titkolózás továbbra is..


Szeribtem nem meri megkérdezni.. Várja hogy te mond..


Azt tudja, hogy volt motorbaleseted?


Mert lényegesebb pont, hogy iylen volumenű dolog történt veled és ezt megosztod-e..


Egyébkent egyik haver is így járt, csak biciklivel.. Nem látszik, hogy nem saját a foga ...

2015. szept. 30. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Jah ui.:

Az is normális, hogy nem azzal kezdesz, hogy


"Hé.. Amúgy "protkóm" van...."



Szerintem légy hálás, hogy ennyivel megúsztad :( sokan nem:( a környezetemben sem ...

2015. szept. 30. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm. mindenkinek ment a zöld kéz!
2015. szept. 30. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!