Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Kik számítanak kezdő hüllőtart...

Molnár Jószef kérdése:

Kik számítanak kezdő hüllőtartóknak?

Figyelt kérdés
Kik számítanak kezdő hüllőtartóknak?Én már 9 éve vettem meg az első kettő sárgafülű ékszerteknősömet akkor voltam 6 éves és a teknőseim nyolc hónaposak azóta a teknősök jó nagyra nőtek már lasan tíz évesek.

2015. nov. 15. 14:43
 1/9 anonim válasza:
azok a kezdő hüllőtartók akik még nem szaporítanak.
2015. nov. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Pl az, aki feltesz egy olyan amatőr kérdést, hogy lehet-e két teljesen más igényű állatot együtt tartani.
2015. nov. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
szerintem meg nem...pl.:ha már 5 éve tartasz hüllőket,utánuk olvasol folyton szinte mindent tudsz róluk,ellátod őket de még sohsem szaporítottál attól még nem avyg kezdő..
2015. nov. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
vagy*
2015. nov. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mit jelent ez:vagy*
2015. nov. 15. 15:57
 6/9 anonim ***** válasza:
Az, akinek nincs megfelelő háttértudása. Az eltelt évek száma mit sem számít, ha nem tudja a gondozó, hogy milyen igényei vannak a hüllőnek és hogy lehet a kedvében járni. Ennek megfelelően előfordulhat az is, hogy egy hónapja van állatod és már nem számítasz annak, de az is, hogy húsz éve megvan, de még mindig annak számítasz. A tudáshoz annyi gyakorlat kell, hogy lásd milyen problémák merülnek fel, amik elméletben nem jönnek elő, de ennyi a dolog véleményem szerint.
2015. nov. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egy hüllőt lehet tartani és életben tartani. Amint belevágsz a hüllő tartásba rájössz, hogy ez a dolog nem abból áll, hogy elolvastam néhány kétes eredetű cikket az állatról. jó esetbe nem fog egy állatod életébe se kerülni. De nem egy ilyen fordult elő. Elolvashatod a világ összes szakirodalmát a hüllő tartáshoz, de gyakorlati tudást, probléma megoldó képességet nem fog adni egyik se. Az nem probléma megoldó képesség, hogy kiírja valaki, gyakorira, hogy "nem eszik a pitonom, mi a baja?". egy gyakorlott hüllő tartó ismeri az állat állományát, felismeri a betegséget és tudja milyen szakemberhez kell fordulni vele. Ez egy sokkal összetettebb hobby annál minthogy hány fok legyen meg milyen páratartalom és meddig világítson a lámpa.
2015. nov. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
aki már tudja szaporítani az nem lehet kezdő. a szaporításhoz kell igazi tudás és ügyesség
2015. nov. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Lóf...t...Egy ismerősömnél 9 db görög teknős mászott ki a kertben a földből pár hete

. Párszor kirakta a teknőseit napozni, fogalma nem volt arról, hogy két nőstény helyett egy párja van.

2015. nov. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!