Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Leopárdgekkóval kapcsolatban...

Leopárdgekkóval kapcsolatban szeretnék segítséget kérni?

Figyelt kérdés
2 éves,hím,vitaminozott,rendessen táplált,igénybevett,aktív leopárdgekkórol van szó. kezd egy kicsit furcsa lenni van egy kis kucko ahova ritkán szokott elhúzódni. járkált sokat napozott aktív kis állatka még nappal is. viszont egy 4-5 napja nem hajlandó enni és nem jön ki a kuckojából csak éjszaka. másfél éve megvan,vedlett már és akkor is előfordult,hogy nem evett de csak 1 max 2 napig. a kisállatkereskedés ahol vettem,nem veszi fel a telefont és el is költöztek csak még nem tudni hova. az élelmet máshol veszem ami közelebb van és könnyebben elérhető a nap végén,viszont ott nem tudnak tanácsot adni mert sosem árultak leopárdgekkót. ezért kényszerülök ide írni hátha kapok valami okosságot ezügyben ameddig nem tudok beszélni olyannal aki foglalkozik ezekkel a csodás lényekkel.
2015. dec. 13. 21:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem tudom tudsz e róla, hogy ők rendkívül társas állatok. Csoportban érzik igazán jól magukat! Aztán éjszakai állat, tehát az, hogy éjszaka aktív abban nincs nagy hiba.probald meg éjszaka/este etetni. Nem tudom mivel eteted de próbálj meg minél változatosabban etetni. 4-5nap koplalástól mèg nem lesz baja ha előtte jól volt tartva.
2015. dec. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!