Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » A hüllők tarthatók-e, idomitha...

A hüllők tarthatók-e, idomithatók-e, a Pavlovi reflexen kívül másra is?

Figyelt kérdés
Nagyon nagy a különbség az érzelmi inteligenciájuk között.
2015. dec. 20. 18:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Mire gondolsz (más) alatt?
2015. dec. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem igazán. Az emlősöknél sokkal kevésbé taníthatóak.
2015. dec. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 elwera ***** válasza:

A madagaszkári nappaligekkót tanítottam arra, hogy csipeszre ráharapjon akkor is ha nincs rajta kaja. Csipesszel adtam neki mézes banánt. Volt hogy vödörből ette a tücsköt, amikor szabadon volt engedve a lakásban. Néha az ablakon állt, mert úgy gondolta onnan süt a nap, néha meg az egyik akvárium lámpájára feküdt melegedni, a víz fölé és volt, hogy onnan belógatta a fejét a vízbe, hogy igyon. Amikor bezártam a terráriumba, ami elég nagy volt, mérgesen csapkodott. 1 hónap bezártság után meg úgy megszokta a bent létet, hogy kinyitottam az üveget és nem akart kijönni úgy sem. Aztán volt hogy benyúltam ecetes szivaccsal és akkor kirohant, kitakarítottam az akváriumát, később meg saját magától visszament, amikor megszűnt az ecetszag, mert égett bent a napozó lámpája és odament napozni.


Elég okos és feltalálja magát extrém helyzetekben, de trükkökre tanítani nem próbáltam. Kaja nélkül nem lehetne szerintem. Nem lenne érdeke.

2015. dec. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!