Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » A sargafulu ekszer teknosom...

Orovecz nandor kérdése:

A sargafulu ekszer teknosom ki van merdve a vizbe is ilyen meghalt honnan tudjam?

Figyelt kérdés

2016. aug. 1. 20:23
 1/5 anonim ***** válasza:

emeld ki. ha nem reagál,akkor valószínűleg meghalt. nekem egyszer volt,hogy aludt és a család azt hitte meghalt.de ahogy kivettem megmoccant ,kidugta a fejét.

kiteszed a szárazra és vársz. ha nem mozog,meghalt.

hogy tartottad?jó lenne tudni neked is,hogy mi okozhatta a halálát.és részvétem.

2016. aug. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszi szepen nem mozdul nagyon sajnalom mert o az elso teknoso m voltun k vele allat orvosnal mert megvolt dagadv a a szeme es adot neki valami vitaminos inekciot De elege meggyom roszta lehet ez volt a baj De amugy latszot rajta hogy jobban van mert evett es egy kicsit nyitva volt a szeme bocsi ha nem irok ertelmese n nem jo a telom
2016. aug. 1. 21:03
 3/5 Mózes Adrián ***** válasza:
44%
Rossz tartási körülmények miatt pusztulhatott el szegény. Gondolom még fiatal példány volt... Ezért kellene utána olvasni milyen állatot hogyan kell tartani vagy ha nem tudod megadni nekik akkor inkább ne is legyen állatod.
2016. aug. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Részvétem!


Az pedig teljesen kiábrándító, hogy hogy tud valaki még ekkor is ilyen negatív és rosszindulatú lenni. Értelmetlen már az okokat keresni, és valószínűleg nem csak beugrott az állatkereskedésbe a kérdező, te beteg...

2017. jan. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tudom, régi kérdés, de ezt nem lehet szó nélkül hagyni. Kedves utolsó hozzászóló.. valószínűleg oka volt, hogy meghalt a teknős. Ha vitamin inkjekciót kellett neki adni, merg volt duzzadva a szeme, az azt jelenti, hogy rosszul etették. Na most ha vesznek még egy teknőst, szerinted az oké, hogy ugyan így megölik?? Nyilván szólni kell neki a hibáiról, ha magától nem képes utánanézni. Az állatkereskedésekben szinte sehol nem adnak rendes tájéjoztatást. Gratulálok neked. Az értelmi szinted egy krumpliéval egyenlő..
2018. jan. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!