Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Kígyó etetése, dobozban...

Kígyó etetése, dobozban szeretnék etetni de nem töm hogy?

Figyelt kérdés
Lesz egy kígyóm, már megvan hozzá minden, de azt nem Tudom hogy hogy kell etetni. Vagy is már eldöntöttem hogy külön dobozba te szem és abba etetem hogy nehogy kajának nézze a kézen ha ki akarok venni. De hogyan rakjam vissza a kaja után a kígyót ha nem lehet 2 napig zavarni kajálásután. n

2017. nov. 3. 13:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
De nem töm? A kigyót nem tömni kell.
2017. nov. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Úgy hogy nem rakod ki hanem a helyén eteted. És a helyesirásodon javitasz.
2017. nov. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 piriiiii ***** válasza:
100%

Én a helyén etetem a sajátomat. Akkor ajánlott külön dobozban etetni, ha több kígyód van és nem akarod, hogy mondjuk összekapjanak, vagy netán, ahogy egy kaját kezdenek el enni, egymást is felfalják.

Ha nagyon dobozban akarod etetni, akkor vársz egy-két órát, míg kicsit megnyugszik, míg a helyére kerül a kaja, aztán a kígyót is a helyére rakod. Nem ajánlott zavarni, ahogy vedlésnél sem, de most egy emeléstől nem lesz semmi baja, csak óvatosan csináld.

2017. nov. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Tömni a libát kell :D
2017. nov. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
A töm helyet tudomot akartam írni😂
2017. nov. 3. 14:05
 6/16 anonim ***** válasza:
80%

Inkább vegyél egy Magyar helyesírás szabályait. Mindenki jobban jár.

Pl. Ha csipesszel adod az egeret a saját helyén akkor nem harap rá a kezedre. Nyilván ne élő állatot adj ez alap.

2017. nov. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Miért ne élő állatot?
2017. nov. 3. 14:30
 8/16 piriiiii ***** válasza:
80%
Igen, miért ne élő állatot?
2017. nov. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
80%

Utolsó válaszoló, azaz Piriiii, és még előtte valaki:


Értem én, hogy a természetben a fajfenntartás, természetes közegben lévő eledelszerzés így működik, de ha nem muszáj, terráriumban tartott állatot etetni nem valami humánus az egérrel szemben. Szegény, mire elpusztul... Nem tehetek róla, én sajnálnám élve odaadni a kígyónak. Vagy nem kínlódik? Előtte megöli? Laikus vagyok, csak mivel rákattintottam, érdekel(ne). Köszi.

2017. nov. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Van fagyasztott egér de azt fel kell olvasztani meg nagyon rossz haláluk van mert csak bedobjak őket a fagy a. Amúgy a kígyó egy pillanat alatt megfojtja.
2017. nov. 3. 17:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!