Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Kígyó etetése, dobozban...

Kígyó etetése, dobozban szeretnék etetni de nem töm hogy?

Figyelt kérdés
Lesz egy kígyóm, már megvan hozzá minden, de azt nem Tudom hogy hogy kell etetni. Vagy is már eldöntöttem hogy külön dobozba te szem és abba etetem hogy nehogy kajának nézze a kézen ha ki akarok venni. De hogyan rakjam vissza a kaja után a kígyót ha nem lehet 2 napig zavarni kajálásután. n

2017. nov. 3. 13:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

A fagyasztós dolog nem érdekel, ha viccnek szántad, akkor sem.


Azt írod, hogy megfojtja egyből és nem szenved (pedig utálom az egereket), csak sajnálok minden állatot, ha szenved, így megnyugodtam. :) Köszi!

2017. nov. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 piriiiii ***** válasza:
Pedig nem vicc. Bemesz a kisallat uzletbe, kerhetsz fagyasztott es elo egeret is.
2017. nov. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

piriiii, köszi neked is! Azért vagyok "kihegyezve" az ilyesmire, mert egyszer vettünk egérragasztót, mert a kazánházból feljött a lakásba, bele is mászott, de annyira visított, kínlódott, a pár éves lányaim sírtak, apjuknak mondtam, vigye valamerre, dobja ki az udvarra, had menjen szerencsétlen, de az a ragasztó olyan erős volt, hogy teljesen belegabalyodott, a férjem próbálta kiszedni belőle, de nem sikerült, leszakadt a farka, és szó szerint kínhalált halt. Most társasházban lakunk, itt is előfordul egér a garázsban, de ragasztót soha többet. Inkább csapja agyon az egérfogó, az gyors, mint a kígyó (mint ahogy ma megtudtam tőletek).

Bocs az off-ért.

2017. nov. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Mindenképp a megszokott helyén etesd-vagyis a terráriumban. Próbáld meg beadni valamivel a kaját-amivel a kígyót nem sérted meg.
2017. nov. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb a saját helyén etetni. Ja és kedves utolsó válaszoló, a kígyónak igazából azért nem jó élő kaját adni, mert megsebesítheti a kígyót.
2017. dec. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Eleg regi a kerdes, de azert megjegyzem hozza ,hogy az elo eger meg is betegitheti a kigyot, persze nem minden esetben.


En azt olvastam hogy terrariumban tartott kigyot csak akkor ajanlatos elo egerrel etetni ha a kigyo semmikepp nem eszi meg a halott egeret. De ilyenkor probalkozhatunk csipesszel megrazogatni, mozgatni az egeret hatha az feleleszti a vadaszosztonet

2019. máj. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!