Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Olyan hüllőnek aminek Kalcium...

Olyan hüllőnek aminek Kalcium kell olyan kalciumot adni amit az emberek esznek csak összetörve?

Figyelt kérdés
2010. jún. 7. 18:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen állatnak?
2010. jún. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet kapni kisállat-kereskedésben mindenféle vitamint,kalciumot:)
2010. jún. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az is jó éppen, de egyszerűbb gyógyszertában pl CaCO3-t venni. De vitaminporokban is van nekik.
2010. jún. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Én Siófokon lakok és itt sehol nem tudtam fiatal leopárd gekkómnak kalcium port venni...Erre olvasom, hogy TOJÁSHÉJAT összetörve is kalciumhoz lehet juttatni a hüllőket.

A tojáshéjat jó alaposan megmosom, széttöröm az ujjaimmal amennyire csak lehet és utána 1 kiskanállal szó szerint porrá zúzom.Ebben a porban meghengergetem az eleségállatot

és mehet is a leógekkónak.Úgy olvastam, hogy ez minden hüllőnek adható.

Viszont én csak pótlásként használom amíg nem tudok "hivatalos" készítményt venni.De ez is tökéletesen megfelel.

2010. jún. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én nem adnék am. "embernek való" kalciumtablettát az állatomnak...abban lehet, hogy van más anyag is ami nem biztos h jó a hüllődnek...
2010. jún. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Calcium pótlásra hüllőknek a legjobb a Korvimin ZTV + reptil. Állatkereskedésekben nem, de állat patikákban lehet kapni. Kicsit húzós az ára a nagy doboz kb. 5 000 Ft, de nekem két szakállas agámának és egy zöld leguánnak 8-9 hónapig elég.
2010. jún. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!