Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 10 hónapos kutya fáj neki a...

10 hónapos kutya fáj neki a jobb első lába olyan mintha belenne feszülve neki az izom nem is nagyon rakja le . De csak akkor van ha idő változás van . Elkeztem neki multivitamint adni meg csonterősitőt meg kálciumot is fogok. A?

Figyelt kérdés
Szerintetek használ neki vagy van valami jóó tanács ?? Előre is köszönöm
2011. febr. 13. 18:59
 1/4 Ninna ♥ ***** válasza:
58%
Frontérzékenység lehet. Szerintem a csonterősítő, és multivitamin az nem rossz dolog első körben, de én felkeresnék ezzel azért egy állatorvost, mert lehet hogy a frontérzékenység mellett más problémája is van a kutyusnak.
2011. febr. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Mindenképp vidd el a dokihoz, mert akár könyökízületi diszpláziája is lehet. És ugye ha izületes, akkor bizony az időjárást is megérzi szegény.
2011. febr. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én kutyusom nyár után érzi a váltást, amint jön a hűvösebb idő, sokszor sántított, nem nagyon rakta le a hátsó lábát, de mindig csak az egyiket fájlalta, volt hogy egy hétig az egyiket nem tette le, következő héten már a másikat. Röntgen után kiderült hogy diszpláziások vagyunk sajnos, de műteni még nem érdemes. Kaptunk méreg drága valami speciális porc erősítő vitamint és fájdalomcsillapítót. 12 ezer ft körül van 3 havi adagja. Vitamint csak akkor kap, ha hirtelen változik az időjárás (jóról rosszra), mert ezt mindig megérzi, illetve fájdalomcsillapítót csak akkor ha húzza a lábát. Olyan rossz állapotban volt a kutyám, hogy sokszor felemelni a fenekét is nehézkesen ment, mostmár másfél éve ezek hatására tünetmentes! :) Mindenképpen vidd el orvoshoz, jót tesznek neki a vitaminok, de nem mindegy mikor milyen, és mekkora mennyiségben! Jobb lenne, ha egy orvos szabályozná ezt biztos ami biztos, nehogy több kárt okozz mint hasznot!
2011. febr. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ajánlatos röntgen felvételt csináltatni. Egyben megnézetheted a csípőjét is.
2011. febr. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!