Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » 4 hónapos víziteknős már...

4 hónapos víziteknős már eszik zöldséget, gyümölcsöt?

Figyelt kérdés
Próbálkozzak nála,vagy még felesleges(pézsmateki)?
2010. jún. 14. 21:02
 1/8 anonim válasza:

Próbálkozz nyugodtan, bár ezek a teknősök inkább húst esznek, meg ugye a tápokat. Az enyéim sem cáfoltak rá erre, szóval tapasztalatból is mondom.

Fagyasztott halat adj nekik, abba szinte minden vitamin megvan, ami kell a fejlődésükhöz. Ja és persze azt imádják a dögök. :D

2010. jún. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

megint én...


Ne lepődj meg, ha nem kérnek belőle.

2010. jún. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem két ékszerteknősöm van egy 5 és 8 éves. Ők csak húst esznek hússal, azaz fagyasztott halat, gilisztát, legyeket, bogarakat, szóval mindent ami nem zöldség és gyümölcs. Már többször is próbálkoztam, de mindig otthagyták a vízben, így már nem is erőltetem.
2010. jún. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!:)

Én liofilizált hallal etetem,nem sima fagyasztottal.Meg még szárított lisztkukacot,rovarokat eszik,a rákokat meg nem szereti,és a tápot sem igazán:)

2010. jún. 14. 21:50
 5/8 anonim válasza:
A barátom állatorvos cimborája mondta nekem, hogy a szárított kajával semmire nem megy a teknős. Semmi vitamin, semmi tápanyag.
2010. jún. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Komolyan?Akkor adok neki fagyasztott vagy élő kaját!Köszi,hogy szólsz!:)
2010. jún. 14. 22:15
 7/8 A kérdező kommentje:
De a liofilizált,az ugyebár fagyasztva szárított,ami megőrzi a kaja tápértékét.Most olvastam:)
2010. jún. 14. 22:18
 8/8 anonim ***** válasza:
Az enyemek se eszik a zoldseget, se gyumolcsot.En ugy szoktam, hogy 2-3 naponta adok nekik jo sok friss halat, amennyit megesznek, aztan a tobbi napokon kapjak a szaritott rakot, ilyesmit.
2010. jún. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!