Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mért harapnak csak a vízben...

Mért harapnak csak a vízben ékszerteknőseim?

Figyelt kérdés

4 tenősöm van, az átlag életkoruk 10 lehet így nem fiatalok.


Ha kiveszem őket és mondjuk a szájok elé raknám az ujjamat soha sem harapnák meg.


A szárazföldön nem azért ilyen kezesek mert félnének tőlem. Kinyújtott nyakkal érdeklődve mászkálnak és fel akarják vetetni magukat. Lényegében szinte semmilyen helyetben sem ijednek meg tőlünk, csak ha hírtelen kinyitunk egy ajtót, mindenki beugrik ösztönösen a vízbe :)


Ennek ellenére a vízben mindegyikük habozás nélkül megharapna.


Mért ilyen kezesek a szárazföldön és vadak a vízben?



2018. júl. 10. 15:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem vad a vízben, csak a kaját várja. Azt hiszi az ujjad is kaja, ráharap. Neki ez ösztön. Egyébként az én egyik teknősöm a szárazföldön is megharapna, ha tudna, de ő retteg mindentől, ezért harap. A másik, aki nyugisabb, és sokkal bátrabb, neki eszébe se jutna.
2018. júl. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Mint ahogy az 1.válaszoló írta reflexből harap rá az ujjadra a vízben hiszen ételnek hiszi.Nekem is voltak ékszerteknőseim,volt hogy az üvegen keresztül odaraktam az ujjam és ráakart harapni.
2018. júl. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!