Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mennyire harapósak a kajmánok?

Mennyire harapósak a kajmánok?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Nagyon régóta szeretnék törpe kajmánt tartani de nem tudom, hogyha felnő mennyire lesz harapós...azért mégis csak egy vadállatról van szó, szóval biztos vagyok benne, hogy nem lesz olyan mint a kutya...de azért mennyire kell tőle tartanom? :)

2018. júl. 31. 15:06
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Na én vagyok a kérdező :) Csak telefonról...szóval már fel vagyok rá készülve minden megvan....csak egy kérdést tettem fel, hogy mennyire nagy az esélye, hogy megharap....ebből nem tudom miért kell már rögtön azt a következtetést levonni, hogy panelben lenne, fürdőkád lenne a medencéje stb...tehát ismétlem ne vádoljatok ilyesmikkel egyszerűen annyi, hogy azért néha kivennénk a helyéről....borzasztó, hogy itt egytől egyig ilyen lekezelő emberek vannak...tisztelet a kivételnek....
2018. aug. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=oK-qJzm-qYY


itt egy link, itt simán meg tudta simizni pl ilyenekre gondoltam....egyébként ő egy dwarf kajmán de nincs sok különbség a kettő között...

2018. aug. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Nem erről van szó, nekem ő lesz most az első exotikus állatom...nekem ebből nagyon ez jön le, hogy egyszerűen nem akarod, hogy én ilyen állatot tártak...már nem azért de akkor ennyi erővel az agáma tartókat vagy váz más exotikus állat tartót lehurtoghatsz?
2018. aug. 2. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
8%
Rám a nyári vakáció már csak pár nap szabadságban merül ki...Egyébként ahhol én élek itt nagyon elterjedt dolog a kajmán tartás, most az, hogy te ezt nem fogadok el az egy dolog...de ha egyébként is ilyen fenntartásait vannak a dologgal kapcsolatban, akkor miért szólsz egyáltalán hozzá?Ami itt a kajmánon kívül törpe az a te p*cs"d...mert látom értelmes válaszok helyett nagyon azt méricskéljük...
2018. aug. 2. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
38%

"Mert már nem tudod, hogy jódolgodban mit csinálj!

Egy évvel ezelőtt mini-macska, most törpe kajmán, jövőre törpe elefánt, utána ki tudja mi minden hülyeség fog az eszedbe jutni!"


Ezt mégis Te honnan a szarból tudod?

A kérdező neve sincs kint meg semmi...

+ 1év alaltt ide közel milliós nagyságrenben érkeznek a kérdések.



Kérdező! Amúgy szerintem első egzotikus állatnak ne a törpekajmánt vedd.

Bonyolult a tartása, nagyon gyakran kell tisztítani pl. a helyiséget ahol tartod.



Illetve egy hüllő sem igényli, maximum eltűri a simogatást.

De ha mindenképpen hüllőt akarsz, s érintkezni is akarsz vele gyakran, akkorn valamilyen szelídebb óriáskígyót vegyél.

Pl. (Kolumbiai) Szivárványos boát, király pitont.

2018. aug. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Köszi!🙂 Biztos, hogy lesz kajmán csak max. nem a közeljövőben...De szerintem 1-2 éven belül kijutok a Hamm-ra...Szóval a kajmán az tuti fix megvan, tuti, hogy az lesz...egy-két év alatt még szerintem a dupla pénzmennyiséget is össze spóroljom...de azért köszönöm a válaszodat!🙂
2018. aug. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

A kígyók annyira nem vonzanak...

Majd alaposan utána néztek a dolgoknak...de majd kérek egy jó pár személyes véleményt is!Egy 1-2-3 év felkészülési idő az szerintem bőven elég...

2018. aug. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
De szerintem megpróbálok egy könnyebben tartható állatot és az alapján hozok majd döntést...de elég felkészültnek tartom magam ahhoz, hogy ne bukjak el a kajmán tartás folyamán!😛
2018. aug. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nahh lett kajmân?
2020. okt. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!