Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Miért utálják sokan a hüllőket...

Miért utálják sokan a hüllőket? Van rá okuk? És te szereted őket?

Figyelt kérdés

2018. dec. 21. 14:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%
Irtózom tőlük. Nem tudom, miért.
2018. dec. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem találok bennük sok szeretnivalót de nem is utálom őket. Hüllő, hüllő.
2018. dec. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem utálják, inkább viszolyognak tőlük. A szemükben ugyanolyan csúszó-mászó, mint a giliszta vagy a kígyó (ami szintúgy hüllő..).

Én imádom őket, tartanék is, de a hüllőtartás pont nem az a műfaj, amibe 2 nap gondolkodás után bele lehet vágni. Hosszú, alapos felkészülés szükséges egy hüllő tartásához, mivel érzékenyek, kényesek, speciális igényeik vannak.

Én inkább kígyós vagyok, főleg az óriáskígyókat szeretem nagyon, de akármilyen hüllőt elfogadnék. :)

2018. dec. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 szlory ***** válasza:
100%
Szerintem fóbiájuk van. Vagy annyira ritkán látják, hogy az ismeretlentől való félelem. Én szeretem őket, de nincs. Viszont kompenzáltam azzal, hogy gyerekként minden gyíkot, kígyót összefogdostam, hazahordtam. Díjazták. :D
2018. dec. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Metionin ***** válasza:
100%
Evolúciós maradvány. Régen a túlélés egyyik záloga volt ha az ember nem közösködött hüllőkkel meg rovarokkal. Nekem semlegesek és néhány fajt kifejezetten szépnek tartok, pl. egyes kígyókat, gyíkokat. A gekkók és kaméleonok meg pláne aranyosak. Egy krokodilért nyilván nem lelkesednék, de nem az állat hüllő mivolta miatt, hanem mert összefosnám magam tőle.
2018. dec. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A kígyókat nem nagyon szeretem, csak akkor vennék a kezembe mondjuk egy vízisiklót, ha fizetnének érte. A többi hüllővel nincs bajom, bár azokat se tapogatnám meg simogatnám. Amúgy sem igénylik.
2018. dec. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
74%
Nem utálom, de nem is szeretem őket. Érdekes állatok, de nem tartanék. A rovarokkal viszont semmi gondom nincs (kivéve a légy és a szúnyog), de madárpókom volt például.
2018. dec. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem utálom őket. Fogtam már kígyót is, semmi bajom velük. Szépek, érdekesek, de nem tartanék. Talán azért, mert nem tudnék velük mit kezdeni azon kívül, hogy nézegetem a terráriumban.
2018. dec. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs rá okuk. Én szeretem őket, nagyon szépek, érdekesek,lenyűgözőek.
2018. dec. 22. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2018. dec. 22. 23:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!