Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Szereted a citromos gössert?...

Szereted a citromos gössert? Miért szólják le sokan?

Figyelt kérdés
2010. szept. 6. 14:31
1 2
 1/14 orsybaba88 ***** válasza:
100%
nagyon finom szerintem, csak kicsit drága. a borsodi friss is ugyanolyan jó, kedvezőbb áron. valószínűleg alacsony alkoholtartalma miatt ítélik el. a párom szerint ezen egy segít, ha egy fél vodkát beleöntesz:) de szerintem tisztán az igazi:)
2010. szept. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%

én nem szeretem a sört,képtelen vagyok meginni,de a citromos gösser jól esik a nehéz ételek mellé,mint pl. székely káposzta

(a borsodi friss viszont nem tetszik,mert nekem túl "sörös" :P :D)

20/L

2010. szept. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretem,és a többi citromos sört is.
2010. szept. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
100%

Valamelyik nap volt itt a barátom, és elfogyott itthon minden üdítő:)

Hűtőbe volt citromos gösser, anya kezünkbe adta, hogy ettől aztán tényleg semmi bajunk nem lesz:)

Igen, igen, férfiak a kicsi alkoholmennyiség miatt ítélik meg. De én a sör szagától is rosszul vagyok már.

Szerintem ez igazi csajos "sör":)

15/L

2010. szept. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

tényleg igazán fincsi :p

szerintem is az alkohol % miatt szolják le ( 2% alkohol:d)

2010. szept. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Phoney ***** válasza:
100%

Azért szólják le, mert sörnácik:P Meg vannak őrülve tőle, hogy ez nem olyan mint a sör.


Esetleg azok közé tartoznak, akiknek "gyalázat", ha a (szent) alkoholt bármivel is keveri az ember.


De még az is lehet, hogy nekik egyszerűen nem ízlik;) Én a gösser típusú söröket pl nem szeretem, de a citromos egy nagyon jó üdítőital.

2010. szept. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Tudni illik, hogy ez ugye nem sör, hanem RADLER (sörtartalmű üdítőital). A sörösök valószínűleg azért szólják le, mert akik isszák, sörként tekintenek rá (pedig inkább egy üdítő, amiben van sör is). Speciel én szívesen iszom nagy melegben, sportolás után, vagy ha nem akarok sört inni (ez azért mégis jobb, mint egy Fanta), de én sem szeretem, ha valaki azt mondja, hogy sörözik, közben meg ezt issza.
2010. szept. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:

Én is nagyon szeretem :)

Általában azért hallom, hogy ócsárolják, mert csak 2%-os, és nem 4 vagy afeletti.

2010. szept. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Nem tudom, miért szólják le sokan, de nekem pl. ez az egyetlen sör, amit megiszok. Semmi más...:D
2010. szept. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
100%
valóban üdítő ital, amelyben sör van. Szerintem az embereknek az a baja, hogy "sörnek" nevezik, véleményem szerint mindenki elfogadná ha "citromos sör" helyett "sörös citromlének" hívnák :)
2010. szept. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!