Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Olvastam, hogy nagyon sokan...

Olvastam, hogy nagyon sokan szeretik/nem szeretik a karácsonyt. Te szereted? És ha igen miért? Ha nem, akkor miért nem?

Figyelt kérdés
Azt szeretném tudni, mert érdekel :) hogy ki miért szereti vagy nem szereti a karácsonyt :) Te szereted? És leírnád nekem miért vagy miért nem? Köszi a válaszokat :)

2013. nov. 28. 15:31
 1/2 anonim válasza:
100%
Nem szeretem. 4éve karácsonykor halt meg a párom. :/
2013. nov. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Eddig nagyon szerettem, mert ilyenkor végre béke volt itthon, együtt volt a család, beszélgettünk, játszottunk, filmet néztünk. Aztán 25.-én jöttek a rokonok is, és az egész család együtt ünnepelt nálunk. Nagyon szeretem a családomat, mindig jó hangulatban teltek a karácsonyok. Ettünk, ittunk, beszélgettünk, nevetgéltünk.


Idén kétkedve fogadom a karácsony közeledtét. Egyrészt várom, mert végre ismét együtt lesz a család, de sajnos jól tudom azt is, hogy már semmi sem lesz olyan jó, mint régen. Tavaly karácsonykor meghalt egy közeli rokonom, ami engem is nagyon megviselt, ahogy az egész családot. Emiatt úgy érzem, bármennyire is szeretnék, már nem lesz olyan szép a karácsony, mint régen. És lehet, hogy most is jókedv lesz, és nevetés, de legbelül, mindenki szomorú lesz egy kicsit, hogy idén eggyel kevesebben ünnepeljük a karácsonyt.

2013. nov. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!