Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szereted a telet? A télben...

Szereted a telet? A télben épp az a jó, hogy van hó, mégis sokan utálják. Nyáron az a jó, ha a meleg van. Miért nem lehet így elfogadni a dolgokat?

Figyelt kérdés

Légyszi indolokold, aká igen, akár nem a válasz.


Én imádom ha sok hó van (sajna manapság ez nem nagyon jön össze nálunk...esik, aztán pár nap múlva olvad..), imádok a szűzhóban sétálin, és jót nevetek magamban, amikor látom, hogy a többi ember szitkozódik a hideg és a hó miatt.


2010. jan. 22. 15:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
Depis vagyok télen, ezért utálom!!!!
2010. jan. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
Én télen az utakat utálom meg a hideget a sarat meg mindent :S
2010. jan. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%
én csak a hideget utálom a télben
2010. jan. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%
Utálom a telet, azért, mert hideg van. alábaim, kezeim jéghideg, jobban kell vigyázzak, hogy fel ne fázzak. Sár van, ha elolvad a hó. Ha jég van seggelhetek nagyokat, a gázszámla is sok... alig várom, hogy nyár legyen.
2010. jan. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
94%

Igen az jó ha van hó. De hogy állandóan az legyen... Az már unalmas. Én örültem, amikor idén télen esett először hó. Viszont amikor elolvad... Az szörnyű! Nem beszélve hogy nagyon hideg van, és jó nagyokat tudok esni a jégen. :D


De ha meg nyár lenne akkor meg az lenne a baj, úgyhogy teljesen mindegy. :P

2010. jan. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
97%
Én kivételes eset vagyok! Télen a telet szeretem, nyáron a nyarat. Mindig örülök annak, ami éppen van:) Télen szép a hó, a táj, nyáron meg jó strandra menni meg ilyesmi:)
2010. jan. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
98%
Én nagyon szeretem a telet, és a nyarat is, sosem panaszkodtam azért, hogy esik a hó, vagy hogy túl meleg van. Kivéve ebben az évben. Én nagyon vártam a téliszünetet, amikor végre mehettem volna szánkózni, hógolyózni. Erre szünetben még a nap is sütött, havat meg nem is láttam. Most, hogy még hétvégén is tanulnom kell, órák után buszra várnom, nem örülök a hónak. Nem tudom kiélvezni úgy, ahogy szerettem volna a szünetben. Ezért nem tetszik most ez a havazás. Amúgy meg imádom a havat :)
2010. jan. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
92%
Én is szeretem a telet és szeretném, ha sokkal több hó lenne. A nyarat is szeretem, de ha lehet választani, akkor inkább a telet.
2010. jan. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
96%

HÉtköznap nem szeretem a telet, mert reggel sötét van, szétfagyok a buszmegállóban, mire beérek, tiszta víz mindenem, átázik a cipőm, fájnak a lábaim, az esernyő alá befúj a hó, vagy a tetejére esik és tök nehéz lesz, a suliban vizesen kell ülnöm, ha hazamegyek, nem tudom kinyitni a kertkaput, mert jeges a kilincs és fél méter hó van körülötte, ezért be kell másznom, aztán a kutya felugrik a kabátomra, ami koszos lesz a latyaktól.


Hétvégén szeretem a telet, mert mikor felkelek, már világos van, csillog a hó, készítek gyönyörű fényképeket, lefestem a tájat, hóembert építek a testvéremmel, aztán ha fázom, bemegyek, főzök egy teát, csinálok süteményt, begyújtom a kandallót és megnézek egy jó filmet, miköüzben esik a hó kint.


Azért is szeretem a telet, mert van egy csomó szép sapkám és kalapom, amiket szeretek hordani:)

L.16

2010. jan. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
98%

ÉN minden évszakot szeretek! Mindig boldog vagyok valami miatt. Tavasszal az éledező természetet, a csivitelő madarakat, a rügyező fákat, az orgona illatát. Nyáron még ha 40 fokos meleg van is akkor is boldog vagyok. Szeretem a napsütést, a meleget, azt, hogy hajnalban amikor indulok dolgozni olyan jólesően borzongok, a harmatos füvet...stb. Az ősz számomra színes levélkavalkád nem is kell ennél több. A tél a hideg levegővel, a természet kopárságával sokaknak egy utált évszak. De én szeretem. Szeretem a havat, szeretem a hideg levegőt, szeretem az utcán kapható forralt bort, szeretem még azt is, hogy majd befagy a fenekem, mire begyalogolok a munkahelyre.


Egy szó mint száz: én minden évszakot szeretek.

2010. jan. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!