Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mi kell egy kerti tóhoz? Hogy...

Mi kell egy kerti tóhoz? Hogy álljak neki?

Figyelt kérdés
Az ékszerteknősömnek szeretnék egy tavat, nem nagyot, max 250 litereset. Nézegettem az előre gyártott tómedreket, nekem jobban tetszik mint a fóliázás. Milyen keringetés kell, szűrő, szivattyú stb? Kell takarítani? kellenek növények? Milyenek? hol tudom őket beszerezni? Minden érdekel, teljesen kezdő vagyok. Nem kint akarom teleltetni, ősz kb közepén újra behoznám az akváriumba. Nagyon-nagyon kezdő vagyok, kérem úgy írjátok le hogy én is értsem :D

2019. márc. 9. 17:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Több könyv leírja, egyszerűbb, ha azokat elolvasod (könyvesboltban, antikváriumban kaphatók), mintha másokat próbálnál rávenni, hogy oldalakat írjanak neked.
2019. márc. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nem csinálnék vele semmit. Nem tudom mennyi nálatok a víz ára, de szerintem 1/4m² vizet cserélni jobban megéri mint szűrni. Az ékszer teki nem annyira érzékeny a vízre mint a halak (nyilván mert teknős). Az oldalát tartsd tisztán, nehogy algásodjon, és a régi víz 20-40%át cseréld pár hetente
2019. márc. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem 4 teknősnek van egy előregyártott 250 literes. Van benne egy 20 literes vödörben sás. Kereszteben van benne egy farönk napozni. Egy kisebb szökőkút. Hozzá egy 60 literes hordóból szűrő és 16 kárász van még benne.

Jön a hidegebb idő, kiszedem a tekiket és rakom tavaszig őket hűtőszekrénybe.

2019. márc. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!