Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Leopárdgekkót egyedül, vagy...

Leopárdgekkót egyedül, vagy párban érdemes tartani?

Figyelt kérdés
Sziasztok, van egy gekkóm, aki mellett egy ideig élt egy másik is, aki sajnos meghalt, de utána vettünk mellé egy újat, aki szintén meghalt, szóval most egyedül van. Szerintem lány, de nem vagyok benne biztos, most 7-8 éves, és az előző két gekkóval jól kijött. Nőstény gekkó mellé lehet másik nőstényt venni? És hím mellé másik hímet? (Azt nem akarom, hogy szaporodjanak)

2019. ápr. 18. 17:03
 1/3 A kérdező kommentje:
Update, biztos, hogy nőstény. Szóval mellé vehetek egy nőstényt? És ha vennék, van rá esély, hogy esetleg bántanák egymást?
2019. ápr. 18. 17:07
 2/3 anonim válasza:
Rakhatsz mellé lány gekkót arra figyelj, hogy többb búvóhely legyen nekik, hogy eltudjanak különülni nekem is 2 lány gekkóm volt most csak egy van haveromnak szintúgy 2 lány gekkója volt és semmi probléma nem volt neki se a gekkókkal.
2019. ápr. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi!
2019. máj. 2. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!