Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Hüllők

A kérdés

Leopárdgekkót egyedül, vagy párban érdemes tartani?

Sziasztok, van egy gekkóm, aki mellett egy ideig élt egy másik is, aki sajnos meghalt, de utána vettünk mellé egy újat, aki szintén meghalt, szóval most egyedül van. Szerintem lány, de nem vagyok benne biztos, most 7-8 éves, és az előző két gekkóval jól kijött. Nőstény gekkó mellé lehet másik nőstényt venni? És hím mellé másik hímet? (Azt nem akarom, hogy szaporodjanak)

Keress kérdéseket hasonló témákban: gekkó, leopárdgekkó, tartás, állattartás, párban, egyedül

ápr. 18. 17:03  Privát üzenet  

A válasz
A kérdező kommentje:

Update, biztos, hogy nőstény. Szóval mellé vehetek egy nőstényt? És ha vennék, van rá esély, hogy esetleg bántanák egymást?

# 1/3Időpont ápr. 18. 17:07 Privát üzenet
Kerékgyártó Dominik nevű felhasználó válasza:

Rakhatsz mellé lány gekkót arra figyelj, hogy többb búvóhely legyen nekik, hogy eltudjanak különülni nekem is 2 lány gekkóm volt most csak egy van haveromnak szintúgy 2 lány gekkója volt és semmi probléma nem volt neki se a gekkókkal.

# 2/3Időpont ápr. 30. 22:29 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi!

# 3/3Időpont máj. 2. 17:44 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Egyedül élek, és emiatt szeretnék egy kis testű kutyust, egy francia buldogot. Honnan és kiktől érdemes vásárolni? Mennyibe kerül egy ilyen kutya?
Kanári madarakat párban vagy egyedül kell tartani?
Mennyire érdemes a hím csincsillát ivartalaníttatni ha egyedül van?
Milyen törpehörcsögöt érdemes tartani? Melyik a legkezesebb amelyik jól érzi magát a gyerekek között és nyugodtan ki lehet venni a ketrecből? És az a fajta egyedül vagy társával érzi jobban magát?
Nemrégiben kaptam egy tengerimalacot (aki nőstény). Mivel egyedül kaptam, nagyon szükségesnek tartok venni mellé egy társat. Egy hörcsögre gondoltam. Milyen neműt lenne érdemes...
Szerintetek érdemes alkalomadtán a szabadba engedni egy ilyen macskát?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Hüllők rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!