Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » A teknős székletének milyen a...

A teknős székletének milyen a színe ha egészséges a teknős?

Figyelt kérdés
A sárga fülű ékszerteknősöm most 14,5 cm és eddig a széklete mindig sötét barnás volt de most inkább világosabb barna vagy szürke mi miatt lehet ez?
2010. júl. 7. 12:20
 1/6 anonim ***** válasza:

nekem vörösfülű van és annak (amikor még akváriumban tartottuk) sötétbarna vagy fekete....

nem tom mi lehet a baja

megváltoztattad az étrendet?attól is függhet....

2010. júl. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az én pézsmatekim csak 4-5 hónapos lehet,és eleinte,mikor hozzám került,neki is szürkésfekete volt,az a normális.De most nem is úgy néz ki,mint a széklet.Ki lehet venni belőle,hogy mit evett,szóval ha ránézek,látom a haldarabkákat.Rossz az emésztése az enyémnek?:(Vigyem dokihoz szerintetek?
2010. júl. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
igazából nemrég sok (max 1 egész karika) parizert kapott lehet ez attól?
2010. júl. 7. 13:26
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát szerintem lehet h ettől van... de előtte mivel etetted??????
2010. júl. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Parizert nem szabad adni neki,se semmilyen más felvágottat!Főleg halat adj neki,kiegészítésnek rovarokat,lisztkukacot,hangyatojást stb.,és növényi eredetű táplálékot is kaphat már:)
2010. júl. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
oks oks megfogadom a tanácsokat de én azt halottam lehet neki parit is adni, amm konkrétan minden kap bolharák shrimp rák tetra vitamin és teknős granulátum hal sok sok szárított fehér hal paradicsom néha néha saláta szívmix stb... (de mostanában nem kapott semmi parizert és ugyan olyan sötét színe lett szal valamilyen szinten tárgytalan a kérdés ;)
2010. júl. 9. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!