Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Gabona sikló tartók / tenyészt...

Gabona sikló tartók / tenyésztők! Milyen kigyók lesznek egy ghost és egy Wild tipe kersztezéséből?

Figyelt kérdés

Ez lessz életem első feszekalja, szóval kiváncsi vagyok.

A nagyszülők és a szülők a fiunál (wild tipe) :

Anya : Caramel/ anery c

Apa :Buf

Nagymama( anyai ágon):Miami phase

Nagypapa(anyai ágon):Wild tipe

Az apai oldalt sajnos nem tudom.


A lány (ghost) :

Apa: diamond

Anya:Aneritrisztikus/anery A

Nagymama (apai ágon): charcoal

Nagypapa :lava

Nagymama (anyai ágon):hypomelanisztikus

Nagypapa (anyai ágon) :aneritrisztikus


Így milyen kicsik lehetnek? Érdemes őket így kereztezni?



#gabonasikló #gabona sikló szinei
2019. jún. 21. 15:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Bármilyen keverékek.

Mi értelme van ennek?

2019. jún. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak kiváncsi vagyok. Már az is baj?
2019. jún. 23. 20:07
 3/6 A kérdező kommentje:

Amúgy hogy érted azt hogy keverék? A szinük vagymi?

Amúgy meg ha nem értessz hizá minek szólsz le? Azért kérdezem mert szeretnék különleges színű kigyókat. És kiváncsi vagyok egy tapasztalt tenyésztő véleményére hátha van itt olyan is és nem csak olyanok akik az állatkereskedésben láttak csak élő kigyót.

2019. jún. 23. 20:13
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem úgy működik, mint amikor összeöntöd a festéket. Nem kiszámítható, hogy milyen kicsik lesznek, mert ezek alapján több száz variáció elképzelhető. Ezt nem lehet kiszámítani
2019. jún. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%

Teljesen felesleges, amit csinálsz. Nem különleges színváltozat lesz, hanem egy kupac agyonszaporított keverék!

Már a tiszta színváltozat a ritka, pont a hozzád hasonló amatőr szaporítók miatt. Aztán majd a nyakadon marad mind, mert senkinek nem fog kelleni.

2019. jún. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem lehet előre megmondani, vagy kimatekozni. A genetika alapszabályai működnek. A színeket okozó gének öröklődhetnek egyik vagy másik szülőtől vagy rekombinálódhatnak új szint kialakítva. Akár almon belül is. Fekete és barna hörcsögnek lehet fekete, barna, sötétbarna, voltos stb... utódja egy almon belül. Az öröklődés véletlenszerű és generációkkal később is visszahathat. Mint amikor fekete és fehér bőrszínű embernek csak fehér gyermekei születnek akik fehér párt választanak, aztán az egyik dédunoka valahogy mégis fekete lesz.
2019. júl. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!