Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Kell-e valamilyen vitamintable...

Kell-e valamilyen vitamintabletta a mocsári teknösnek, ha akváriumban tartjuk?

Figyelt kérdés
Egészen pici korában találtam egy mocsári teknöst, az uszoda területén mászkált. A folyó messze volt onnan, nem is tudom, hogy került oda. A lényeg, hogy befogadtam. Egy Teki Vegyesnek nevezett ennivalót adok neki. (szárított lisztkukac, kis halak, stb.) Ezt meg is eszi szívesen. Egy pitypanglevelet is megdézsmál néha. Szerintetek szükséges valamilyen vitamin?

2019. júl. 2. 15:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Mivel eddig ő nevelte, nem jó ötlet csak úgy kitenni a szabadba, hiszen nem tudja ellátni magát.

A teknősmentés gondoskodik róla.

2019. júl. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
67%
De el tudja látni magát! Szerinted a rengeteg kidobott ékszerteknős akkor hogy marad életben?
2019. júl. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Holnap délelött visszük vissza a folyóba a kis teknöst! Szomorú is meg boldog is vagyok, hiszen visszamehet az otthonába! Ezek után feltétlenül veszek egy legálisan tartható teknöst! 🐢
2019. júl. 5. 22:01
 14/14 A kérdező kommentje:
Visszakerült otthonába a kis állat! Ezennel a téma hivatalosan lezárult! 😃🐢
2019. júl. 12. 11:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!