Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miert nem fogadjak el a...

Miert nem fogadjak el a kezembol a nasit a cinikeim?

Figyelt kérdés

Nagyon jo a kapcsolat a 2x6 db, nemenkent szetvalogatott egerkeimmel. Mondhatni luxus korulmenyek kozott vannak, szepek, lathatoan jol vannak es boldogok. Minden nap foglalkozom veluk.(Neha elutazom, de nem jelentett eddig problemat)

Par napja azt tapasztalom, hogy miota a lanyoktol elvittem a piciket ( mar 18-an voltak), azota nem fogadjak el. Ha leteszem, megeszik. Az a furcsa, hogy a fiukkal is ez a helyzet. Szerintetek mi tortenhetett? Engedik, h jatsszak veluk es simizzem oket amugy.


2019. júl. 30. 11:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Kell néhány nap míg megbékélnek. Jó 30 évvel ezelőtt én is tartottam hobbi egeret. Ha jóban voltunk feltettem a vállamra, és szaladgált rajtam, a nyakamnál a hajamba fészkelte magát, vagy egyik karom végétől a másik karom végéig futkározott. Ha duzzogott valami miatt akkor a nyakamból egyből az ingzsebembe csúszott le, oda bevackolta magát és aludt.

[Egyszer így nyitottam ajtót a gázóra leolvasónak, aki nő volt. Amikor az egér előbukkant a zsebemből szétnézni, akkor a csaj helyből dobbantás nélkül vagy 2 métert ugrott hátra egy csataüvöltéssel. Soha többé nem jött be, elég volt utána tisztes távolból diktálni, ha becsengetett :-) ]

2019. júl. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Aranyos tortenet🙂

Koszi a valaszt. Az egerek elajandekozasa miatt kell megbekelniuk, arra gondolsz? Amugy en is, csak a masik terrariumban talalhato egerkek is duzzognak... Mondjuk lattak az esemenyt. Igy is kivagyok lelkileg, hogy nem tarthattam meg a piciket, ez meg meg ratesz. Pedig azt olvastam, h 24 ora alatt elfelejtik egymas szagat. Ugy tunik, akkor a tarsaikat nem😞

2019. júl. 30. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!