Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Kisemlősök

A kérdés

Hogyan vegyem rá anyukámat?

Nagyon szeretnék egy patkányt,de anyu nem engedi hogyan vegyem rá hogy megengedje?

Keress kérdéseket hasonló témákban: kisemlős, rágcsáló, anya, állat, patkány, tartás

aug. 13. 20:10  Privát üzenet  

A válaszok

Az ő háza, ha ő nem akarja, akkor sehogy.

Amúgy még rághatod a fülét azzal, hogy mutatsz neki videókat a tartásáról, arról hogy mennyi trükköt meg tudnak tanulni stb.

Különben egy patkányt nem tartunk, inkább kettőt.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont aug. 13. 20:15 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Én is kettőt szeretnék de előbb egyre akarom rávenni,meg apunak is volt régen,de anyu azt mondta hogy vagy ő vagy a patkány,mondjuk a patkány féltékeny is volt anyura🤣.De amúgy csak a szemük miatt fél,azt mondta akkor lehet ha kiszúrom a szemeit,vagy még tanulók repülni!🤣🤣😂

# 2/4Időpont aug. 13. 22:02 Privát üzenet
Ilyen helyre nem is akarnék állatot vinni...

A válasz 73%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont aug. 14. 07:16 Privát üzenet

Azt alighanem viccből mondta,nem kell mindent ennyire komolyan venni.Jézusom.

Ha ennyire nincs megbékélve a patkánnyal akkor próbálj te is engedni egy kicsit.Van sok rágcsáló fajta,lehet,hogy egy cukibbat ő is szívesen tartana.(jó,oké,lehet,hogy valakinek a patkány a világ legcukibb lénye,de másnak nem feltétlenül)

Vannak még egerek is,hörcsögök,csincsillák,deguk,mókusok,tengeri malacok,nyulak,sünik amik ugyan olyan cukik,és értelmesek lehetnek mint egy patkány (vagy épp pont olyan buták azért nem mindenki tudja a patkányt betanítani,és nem mindegyiket lehet trükkökkel pesztrálni,ha ez lenne a fő oka a választásnak).

Ha szülő lennék sok rágcsálót kizárnék az "engedettek" közül én is.Azért egy gyerek nem takarítósat és forgács cserélőset szeret játszani a választott kisállattal,és ha én meg úgy vagyok vele,hogy te akartad te takarítsd,ez meg nem jön össze még ötödik kérésre sem,mert mondjuk a "mindjárt" már 2 napja váratja magát sok rágcsáló végtelenül büdös tud lenni és én ezt biztos nem akarnám a házba.

Nem lehet,hogy nálatok is ez játszik közre,és anyu nem szeretne még a patik után is takarítanik,ha mondjuk te egy hét múlva ráunsz mert mégse olyan cuki és érdekes? :D

A válasz 63%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont aug. 14. 22:08 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogy vegyem rá anyukámat hogy kapjak törpenyuszi? ♡
Szeretnék egy roborovski törpehörcsögöt, de anyukám nem engedi, mert már van egy dzsungáriai törpehörcsögöm. Mit tegyek? Hogy vegyem rá anyukámat hogy legyen mégegy hörim?
Hogy vegyem rá anyukámat hogy hörcsögöt kapjak karácsonyra?
Hogyan vegyem rá anyukámat hogy megengedje hogy legyen hörcsögöm?
Hogyan vegyem rá anyukámat hogy kapjak egy görényt?
Hogy vegyem rá anyukámat, hogy megengedje, hogy legyen egy hörcsögöm?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Kisemlősök rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!