Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan vegyem rá anyukámat?

Hogyan vegyem rá anyukámat?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék egy patkányt,de anyu nem engedi hogyan vegyem rá hogy megengedje?

2019. aug. 13. 20:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az ő háza, ha ő nem akarja, akkor sehogy.


Amúgy még rághatod a fülét azzal, hogy mutatsz neki videókat a tartásáról, arról hogy mennyi trükköt meg tudnak tanulni stb.


Különben egy patkányt nem tartunk, inkább kettőt.

2019. aug. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én is kettőt szeretnék de előbb egyre akarom rávenni,meg apunak is volt régen,de anyu azt mondta hogy vagy ő vagy a patkány,mondjuk a patkány féltékeny is volt anyura🤣.De amúgy csak a szemük miatt fél,azt mondta akkor lehet ha kiszúrom a szemeit,vagy még tanulók repülni!🤣🤣😂
2019. aug. 13. 22:02
 3/4 anonim ***** válasza:
52%
Ilyen helyre nem is akarnék állatot vinni...
2019. aug. 14. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
60%

Azt alighanem viccből mondta,nem kell mindent ennyire komolyan venni.Jézusom.


Ha ennyire nincs megbékélve a patkánnyal akkor próbálj te is engedni egy kicsit.Van sok rágcsáló fajta,lehet,hogy egy cukibbat ő is szívesen tartana.(jó,oké,lehet,hogy valakinek a patkány a világ legcukibb lénye,de másnak nem feltétlenül)


Vannak még egerek is,hörcsögök,csincsillák,deguk,mókusok,tengeri malacok,nyulak,sünik amik ugyan olyan cukik,és értelmesek lehetnek mint egy patkány (vagy épp pont olyan buták azért nem mindenki tudja a patkányt betanítani,és nem mindegyiket lehet trükkökkel pesztrálni,ha ez lenne a fő oka a választásnak).


Ha szülő lennék sok rágcsálót kizárnék az "engedettek" közül én is.Azért egy gyerek nem takarítósat és forgács cserélőset szeret játszani a választott kisállattal,és ha én meg úgy vagyok vele,hogy te akartad te takarítsd,ez meg nem jön össze még ötödik kérésre sem,mert mondjuk a "mindjárt" már 2 napja váratja magát sok rágcsáló végtelenül büdös tud lenni és én ezt biztos nem akarnám a házba.


Nem lehet,hogy nálatok is ez játszik közre,és anyu nem szeretne még a patik után is takarítanik,ha mondjuk te egy hét múlva ráunsz mert mégse olyan cuki és érdekes? :D

2019. aug. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!