Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi történhetett a kisnyuzsimma...

Mi történhetett a kisnyuzsimmal? Olyan hirtelen hagyott itt . = (

Figyelt kérdés

Tegnap este még semmi baja nem volt, ma reggele nem akart enni és csak gubbasztott... 4kor kezdődött a rendelés, elindultunk vele és a kocsiban meghalt:(

a füle hideg volt és kék, nagyon bágyadt volt, és maga alá kakilt szegény dee zenkívül semmi... semmi előzmény vagyi lyesmi... 2.5 éves volt :(

Mi lehetett a baj? ugye nem fertőző? van egy cicám is és most félek nagyon, nehogy ő is...


2010. júl. 13. 17:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom mi baja lehetett, valószínüleg csak boncolással derülne ki, de nagyon sajnálom, részvétem. :( Nekem is van nyuszim. Általában s cicák nem fogékonyak a nyuszik betegségeikre és ez fordítva is igaz.
2010. júl. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm... olyan hihetetlen... :(
2010. júl. 13. 17:57
 3/11 anonim ***** válasza:
Szegény nyusszancs,részvétem!Sajnos én se tudom,hogy mitől mehetett el...
2010. júl. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Mit adtál neki enni előtte? lehet mérgezés is.

Más ötlet nincs, a mixonak tünetei vannak, nem hiszem, hogy az volt.

2010. júl. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

nem mixo, nem rhd.

semmi különöset nem evett csak amit szokott. Azt hittem én is hogy felvúvódás, ezért siettem vele orvoshoz... de a felfúvódásba ugyan belehalhat a nyuszi, de nem ilyen hamar és nem így...

Valami keringési/szívbetegségre tippelek, esetleg tüdő bár nem fuldoklott... mérgezés tuti nem, a szobában tartottam és nem fért hozzá semmihez...

2010. júl. 13. 21:02
 6/11 anonim ***** válasza:

szegénykém!!! :( nem tudom mi lehetett a baja..

az én hörcsögöm is meghalt nem rég, nem tudom neki is mi lehetett a baja, mert gubbasztott és hirtelen elment.. :(

bár tudnának beszélni, és elmondta volna mi a baja.. :(

2010. júl. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

NEkem is a hörim is nemrég...sőt a kutyusom is fél éven belül :(

szörnyű év ez remélem a többiek már túlvészelik...ennyire peches nem lehetek...

2010. júl. 13. 22:15
 8/11 anonim ***** válasza:
12%
utolsó te normális vagy???nem úgy tűnik....vagy csak nagyon unatkozol de akkor ez elég szar volt
2010. júl. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

ma 18:09

majd ha szegény jobb sorsa érdemes kutyád otthagy téged is megtudod milyen érzés. de nem kívánom még neked se... azért jussak eszedbe ha elvesztessz egy szeretett társadat, és gondolkozz el rajta hogy nekem hogy eshetett a kommented. bár kitudja te szereted-e egyáltalán...

2010. júl. 15. 19:41
 10/11 anonim ***** válasza:
Őszinte részvétem!:( Nekm is nemrég ment el a hörcsögöm neki se volt semi baja aztán hirtelen meghalt:(
2010. júl. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!