Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Horcsognek ha uj kajat adok...

Horcsognek ha uj kajat adok akkor a regit ki kell vennem?

Figyelt kérdés
ha kiveszem a regi kajajat amit esetleg elraktarozott akkor azzql stresszt okozok neki? elso horcsogom, nem tudom, h kell. most sajnos kivettem neki a regi kajakat, mert tele volt forgaccsal (az ala rejtette volna oket?!) es ragja a ketrecet.
2019. szept. 8. 18:04
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Magot raktároz, az a normális. Azt ne szedd ki tőle, tiszta ideg lesz, ha eltűnik. A gyümölcsöt vagy zöldséget vedd ki tőle mindig a következő napi etetésnél, hogy ne rohadjon be. Ha rágja a ketrecet, akkor nagy eséllyel kicsi a helye. Pontosan mekkora?
2019. szept. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
na igen, most mar en is rajottem. 30*60. pedig a boltba levo legnagyobbat vettem. most ki van engedve egy nagyobb helyre, de majd beszerzek neki hamarosan egy nagyobb ketrecet:)
2019. szept. 8. 20:10
 3/6 anonim ***** válasza:
57%
A zooplus.hu oldalon az Alaska ketrec 80*50 cm alapterületű, és ha kell, tudok rá adni egy 10% kedvezményre jogosító kupont. Viszont valószínűleg a többi felszerelése sem megfelelő, kereskedésben minden vackot a vevőre sóznak. :/ Linkeltem neked üzenetben egy weboldalt, ott minden hasznos információt megtalálsz. :)
2019. szept. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
lattam, koszi. csak egy itatot kaptam (ami jo) egy talat (eddig ebbe se tudok belekotni) es egy hazat. ja meg egy kereket amit szinten hasznal es szerintem jo. nem soztak ram igazabol, en valasztottam. probaltam minnel nagyobbat es hat ez volt a legnagyobb, de keves. a kupont elfogadom:)
2019. szept. 8. 21:11
 5/6 anonim ***** válasza:
57%
A legtöbb kereskedésben nem kapható normális felszerelés. Szinte biztos vagyok benne, hogy a kereke is rácsos. De remélem tévedek. Elküldtem a kupont üzenetben. Az oldalt pedig olvasd végig ha lesz időd. :)
2019. szept. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez sokkal olcsóbb és nagyobb és formálhatod. [link]
2019. szept. 9. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!