Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » NAGYON FONTOS! A Dzsungáriai...

NAGYON FONTOS! A Dzsungáriai törpehörcsögöm Kerekéről van szó! Ujat kéne vennem? Azzal nem lesz baj? Többi lent!

Figyelt kérdés
Műanyag, "telt" és mikor beteszem és ellkezd futni benne nagyon hamgos! Nem nyikorog hanem ilyen fura hangot ad ki, ami többekközött nem csak engem de az emelet másik felében alvó anyumat is, viszont este is kell futnia! Mit tegyek ? :(

2015. nov. 17. 21:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Olajozd be ott ahol forog. Étolaj is jó kb. Legalább baja sem lesz ha lenyalja. Ha nagyon hangos tegyétek be a fürdőszobába estére. Csak ne tocsogjon az olajban, módjával.
2015. nov. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A futás pedig fontos számára, mert leginkább éjszaka aktív és ha nem fut, elhízhat.
2015. nov. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
tegyél rá generátort, az belassitja, s megvan vele a világitás, vagy tölthetsz vele mobilt, tabletet...
2015. nov. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
3-as, gondolom most nagyon viccesnek érzed magad.
2015. nov. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha újat akarsz venni, running discet vegyél. Biztonságos és halk. ;)
2015. nov. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszön a válaszokat, főleg első és utolsónak!!
2015. nov. 18. 07:07
 7/11 anonim ***** válasza:

Az olajozás egy próbát megér. Ha nem segít (eléggé), akkor vegyél újat.

A futókorongról én elég sok rosszat hallottam, pedig engem is érdekelt. DE!

- egyrészt egy csomó videó van fenn a youtube-on, ahol amikor meg akarnak állni, lerepülnek róla (nem csak a robik, ha mondjuk ketten akarnak hajtani)

- másrészt volt, aki azt mesélte, az ő hörije egyáltalán nem hajtotta (szóval, ha a hörid már hozzászokott a hagyományos fajtához, akkor kockázatos lehet)

Én ilyet használok:

[link]

Nekem több is van belőle. Az egyiknek volt némi zaja pár napig, de mióta "be van járatva", azóta teljesen hangtalan (nem olajoztam), a másik már első naptól fogva néma futású. Ez elég nagy, hogy ne hajoljon meg a gerince, és elég biztonságos is.

2015. nov. 18. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon szépen köszönöm!!
2015. nov. 18. 13:42
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem is ez a hypno van. Hááát, nem csedes éppen (pedig másik szobában van a höri, de hallani). Az elejét meg le kellett szednem, mert túl bunkis neki, így fészket is épített, belerakta a magjait és miközben forgatta, csörögtek-zörögtek a magok. Amikor meg az almát rakta bele és azzal futott, vízes lett a hasa. Az eleje nélkül nem pakol bele, de ha mégis, kiesik futás közben.

Néha olajozom, bár az sem ér semmit.

2015. nov. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
7-es vagyok: 9-es, érdekes, amit mondasz. Szerencsére nekem egyik probléma sem jelentkezett. Én épp a félig zárt szerkezetét szeretem, mert tuti nem bukfencezik ki, és szeretnek bemászkálni a lyukakon:) De egyik sem hordott bele soha semmit. Én egy szobában alszom velük, szerencsére nekem (már) egyáltalán nem zajosak. Úgy látszik, nincs olyan megoldás, ami mindenkinek tuti bejön...
2015. nov. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!