Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hörcsög tartásá, milyen ketrec?

Hörcsög tartásá, milyen ketrec?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Dzsungáriai törpehörcsög vásárlás előtt állok. Olvasgattam sok mindent róla, a tartásról, de szinte minden oldalon mást írnak. Szóval gondoltam megkérdzem itt. Ketrecnek mekkora kell neki: 580x380x430mm vagy ennél nagyobb? [link]

Pontosan erre a ketrecre gondoltam. Ez mennyire lenne neki jó? Vagy a sok cső se jó neki? Ha ez nem jó akkor esetleg tudnátok linkelni mást? A kereket kiszedném belőle, és raknék bele egy nagyobbat, nem rácsos 20cm átmérőjüt. Ekkora elég lenne illetve fából mennyire jó? Fa játékokat lehet neki bele venni? Olyan fürdető homok kell e neki? Ha kell az is csincsillás? Illetve az igaz e hogy a fiú büdösebb mint a lány? :D most kb. Ennyi minden jutott eszembe ami nem teljesen tiszta bennem. Ha vannak még fontos dolgok azt megköszönném, ha leírnátok. Mivel nem szeretnék bele rohanni ebbe a dologba. Előre is köszönöm!



2019. okt. 6. 21:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
48%

Szia! Facebookon a Hörcsögmánia oldalon találsz jó kis leírást a megfelelő lakhelyről, képekkel együtt.

Ezt olvasd el, sokat segíthet: [link]

2019. okt. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszi!
2019. okt. 16. 22:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!