Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerintetek hogyan tudnám...

Szerintetek hogyan tudnám hűteni a kis hörcsögömet ilyen nagy melegben?

Figyelt kérdés
2010. júl. 16. 11:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Ő megoldotta: [link]
2010. júl. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Előző! :) Óriási LOL! :D


Amúgy ne nézz hülyének, de én ilyen "ablaktisztítós" üvegbe, friss, hideg vizet raktam, és azzal fújom a malacaimat és a nyuszim, persze a szemükre és a fülükre vigyázva!

És még jobb, ha a ventillátor elé fújsz, mert az "porítja" a vizet.

Amúgy magunkat is így hűtjük! :D

2010. júl. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az enyémeket épp most permeteztem meg friss vízzel egy szórófejes pisztolyból és persze rengeteg lédús gyümölcsöt és zöldséget kapnak, önitatójuk is van ha esetleg inni szeretnének. Közülük kevés iszik vizet, ezért nagyon fontos, hogy mindig legyen előtte lédús gyümölcs-zöldség amiből a nedvességet pótolni tudja. Ha nagyon nem birták rájuk állitottam kicsit a ventillátort. De ha szimplán leviszed egy hűvösebb helyiségbe az is jó megoldás.
2010. júl. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!