Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A 11 éves kislányomnak milyen...

A 11 éves kislányomnak milyen kisállatot vegyek?

Figyelt kérdés

Kizárva:Macska,Kutya,Hüllők,Vadászgörény,Csincsilla.(Tudom kicsit sok de megvan rá az ok)

Szóval a feltételek a szokásosak mint a legtöbb embernél:Legyen simogatható igényelje a szeretetet lehessen egyedül tartani és ne rágjon vezetékeket.A vezetékekből tényleg irtó sok van 2 szoba van ahol nincs:1.Mosdó és a másik ott meg ágy van tehát van rajta paplan stb....Légyszi segítsetek


2010. júl. 16. 15:18
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
Most azt mondta nekem hogy Tengerimalac és Törpenyúl az amik közül választana....De rizikós mivel a Malackát egyedül tartanánk ami ha jól tudom nem jó dolog.A nyuszi meg mindent megrág és a férjem attól ideges lenne...Mivel suliba jár napi 2 órát tudna csak vele foglalkozni...segítség :( Nem akarom hogy a lányom szomorú legyen más ötletek ami kb ilyen mint egy malacka és em kell párban tartani?Vagy ami nyuszihoz hasonlít csak nem rág össze mindent? :(
2010. júl. 16. 15:30
 12/32 anonim válasza:
Szerintem is a hörcsög a legjobb! Én is azt kaptam ennyi idősen. Ajánlom figyelembe a Dzsungária Törpehörit (kiejtés szerint írtam)
2010. júl. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:

A Kislány mit szeretne? Szeretne-e egyáltalán?

Ebben egyes-egyedül ő az illetékes. Na és te-ti. Ha elmúlik a lángolás, ki vállalja a gondviselést.

2010. júl. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:

Ja az ok:

Kutya:Nem fér el még egy kicsi sem.Macska:Allergiás vagyok rá.A Hüllők:Fél tőlük a lányom és nincs szőrük :S Csincsillánk volt de mivel tönkretette a bútorokat egyszer és mindenkorra megtiltottam hogy még1 legyen.Vadászgörény:A szomszédban van egy és irtózatosan büdös

2010. júl. 16. 15:32
 15/32 A kérdező kommentje:
A kislány Tengerimalac vagy Törpenyuszit akar de mint az előbb írtam a nyúl mindent megrág a malackát meg párban kell tartani és a lányom hétköznapokon 2-3 órát tudna vele foglalkozni a nyuszi meg mindent megrág
2010. júl. 16. 15:34
 16/32 anonim válasza:
52%

Szibériai csíkosmókus

Elég drága, viszont nagyon dúrván nyomja. Sokszor úgy tűnik, hogy fittyet hány a gravitációra (futkározik a falon, meg ilyenek).

2010. júl. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
47%

Azt mondta a lányod, hogy nem kell nyúl neki, most meg mégis az kellene?

A másik lányodnak meg van még a szibériai csikos mókus? Vegyél neki is egy olyant.

2010. júl. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
61%
kecskeeeeeeeee
2010. júl. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk vannak ajándékba elvihető dzsungáriai törpehörieink, de gondolom nem a közelben laksz (Pécs)..

Simogathatóak, aranyosak, nem kell nekik túlzottan nagy akvárium sem, se túl nagy hely szaladgálni. Vagy vegyetek degut esetleg, bár az helyigényesebb :) vagy japán táncolóegér? Az is nyúzható, és nagyon mókásak:)

2010. júl. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
0%
xD másodiknak: legyen simogatható: teknős és hal? :D érdekes lenme.
2010. júl. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!