Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A 11 éves kislányomnak milyen...

A 11 éves kislányomnak milyen kisállatot vegyek?

Figyelt kérdés

Kizárva:Macska,Kutya,Hüllők,Vadászgörény,Csincsilla.(Tudom kicsit sok de megvan rá az ok)

Szóval a feltételek a szokásosak mint a legtöbb embernél:Legyen simogatható igényelje a szeretetet lehessen egyedül tartani és ne rágjon vezetékeket.A vezetékekből tényleg irtó sok van 2 szoba van ahol nincs:1.Mosdó és a másik ott meg ágy van tehát van rajta paplan stb....Légyszi segítsetek


2010. júl. 16. 15:18
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
52%

A Dzsungáriai törpehörcsög magányosan is megvan.

Mutasd meg neki [link]

2010. júl. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
52%

15:43

Tudom h oda írta h legyen simogatható, de a leírtak alapján még hátha ez is érdekli.Nem tudom miért bántja a csőröd h ezeket is írtam a hörcsögön kívül, ha már ennyire be kellett szólnod.

Mellesleg hány embernek van hala meg teknőse -.-

2010. júl. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%
Tengerimalacot ne vegyél, társas lény minimum kettő kell belőle mert egyedül nem érzi jól magát rettenetesen szenved akkor is ha nyugdijas néni vagy és 24 órát tudnál foglalkozni vele! Szóval ha csak egy kell akkor a malacot mellőzd. Aranyos meg minden, de az ő igényeire is tekintettel kell lenni nem csak a magunk kedvére. A deguval ugyanez a helyzet, én aranyhörcsögöt javasolnék. De minden állatra igaz, hogy kezes és szelid példány csak akkor lesz, ha sokat és helyesen foglalkoznak vele. A hörcsöghöz nem szabad hirtelen nyúlni mivel zsákmányállat, ösztönös védekező reflexe miatt esetleg megharaphat. Első napokban amig fél érdemes békén hagyni ha emellett a kisrágcsáló mellett döntesz akkor sokat tudok segiteni bármivel kapcsolatban. Tenyésztő vagyok.
2010. júl. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
26%

"Mellesleg hány embernek van hala meg teknőse -.-'


Nyugi-nyugi, bocsánat, nem akartam beléd kötni :S Csak úgy érdekesen jött ki, ennyi az egész. Tényleg sajnálom.

2010. júl. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
26%
Semmi baj, én is bocsi.
2010. júl. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
26%
Nem mindegyik nyuszi szereti ha nyúzzák, és mint mindenre nála is figyelni kell ha kint van, nálunk még sosem rágott vezetéket, mert nem hagyjuk kint, illetve ecettel távol lehet tartani a bútoroktól is. Meg ugye azt két órát amit vele tölt aktívan kell tölteni, tanítgathatja, játszhat vele, stb, hogy az a nyúlnak is élmény legyen. És ha mégiscsak hüllőt vennél neki, tekit, vagy gőtét(tudom kétéltű) például vagy valamilyen gyíkot, hiszen így meg is szeretheti őket, egyes békák például szeretik ha simogatják őket, meg pár gyík fajta is. Vagy egy nagy achát csigát, az is nagyon szép.Egyébként marad a hörcsög aminek ha vesztek olyan hörcsögalagutas házat vígan elvan magában is (meg ugye foglalkozik is vele)
2010. júl. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy hogy vagytok vele de ha pici nyuszit vesztek még tényleg azt a nagyon picit. Rá lehet nevelni bármire. Nekem volt egy ilyen pici nyuszim a páromtól kaptam fekete-fehér volt és hosszú szőrű. Na a lényege annyi, hogy nekem szobatiszta nyuszi lett és egyáltalán nem rágott. :) Figyelni kell rá, hogy hova ugrándozik. De a kisnyuszik a legcukibb állatkák. :) Könnyen tanulnak és hihetetlen hamar szelídek lesznek. Nekem unoka öcsém nyúzta mindig és a hülye nyuszim élvezte is!:) Még a kezét is nyalogatta meg pitizett neki!:)
2010. júl. 17. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Szerintem lógófülű kosorrú törpenyulat, ezt csak azért mondom, mert nekem is ez a fajta van és én is 11 vagyok
2010. júl. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Én 12 és fél éves vagyok,és egy éve kaptam egy vadászgörényt.Sokan azt hinnék,anya-apa tartja meg gondozza meg ilyesmi,pedig nem.A göri csak és kizárólag az én felelősségem ,teljesen kézhezszooktatott,az én szobámban lakik és etetem,itatom,foglalkozozk vele.Sőt,néha még velem is alszik!
2010. júl. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

Japán táncol egér :)

[link]

2011. jún. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!