Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért jobb így tartani egy...

Miért jobb így tartani egy tengeri malacot?

Figyelt kérdés

14 éves koromtól tartottam tengeri malacokat, mindig is a hagyományos, jól megszokott módon: nagy ketrec, szénatartó, itató, alattuk forgács.

Egy ideje azonban nincsenek malackáim, most viszont úgy döntöttem ismét szeretnék két kislányt.

Mostanság egyre gyakrabban látom különböző oldalakon ezt az "újfajta" tartási módszert. Plédek és egyéb más anyagok, takarók vannak a malacok alatt. Meg tudná nekem válaszolni, hogy ez miért jobb, mint a forgács? Illetve hogy pontosan mi is az alattuk? Csak sima plédek egymásra rakva, vagy valami különleges nedvszívó takarók ezek? Megérné kipróbálni, vagy ez csak egy újabb divatos hóbort külföldről? Tapasztalatoknak is örülnék.


Válaszotokat előre is köszönöm!



2019. okt. 16. 19:14
 1/3 anonim ***** válasza:
facebookon tengeri malacos csopiba lépj be. ott elmagyaráznak mindent, nagyon segítőkészek
2019. okt. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne. Bár feltételezem jobb a talpuknak és nem allergiásak rá, mint sok rágcsáló a forgácsra.
2019. okt. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Előny: puhább, nem poros, nem allergizál, biztos nem okoz talpfekélyt.


Hátrány: A malacok sokat pisilnek, főleg 2, és mint tudjuk, társasok. Hát, tüdőzzön le valaki egy 1-2-3 napos szőnyeget... nem lesz kellemes élmény.

2019. okt. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!