Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » 2 éves tengeri malacokat...

2 éves tengeri malacokat kézhez lehet még szoktatni?

Figyelt kérdés
Elfogadják kézből az uborkát meg mindent néha meg is lehet simogatni őket de kivenni nem hagyja magát egyik sem,mindig elszaladnak.Legalább annyira szeretném magamhoz szoktatni Őket hogy alom cserénél ne keljen kergetőzni mire meg tudom fogni.
2010. júl. 17. 15:10
 1/3 d,jpt L ***** válasza:
A tengeri malacok alapjáraton is félénk, szaladgálós állatok. Ha azonban eleget foglalkozol velük még szelídíthetsz rajtuk.
2010. júl. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nekünk is félős egyik tengerink.. én úgy szoktam kivenni, hogy megsimogatom, jó, néha elszokott futni, de aztán hagyja h simizzem, és akk óvatosan megfogom másik kezemmel is, és akk kiveszem.. ígyszokott sikerülni :D de van amikor nekem is kell csomót szenvednem vele.. meg amúgy próbáld meg naponta többször simogatni, talán akkor majd szelídülni fog kicsit.. :)
2010. júl. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Kucee válasza:
Amikor hozzám kerültek a mostaniak, nagyon félénkek voltak, előlem is mindig elszaladtak, mikor ki akartam venni őket, de nem hagytam annyiban a dolgot, kivettem őket aztán jól megszeretgettem. Mostanság már egész barátságosak, de a kettő közül az egyik még mindig félős kicsit. Majd hozzá fognak előbb-utóbb szokni, talán mikor kiveszed őket adhatsz valami finomságot nekik, hogy tudják, nem rossz dolog.
2010. júl. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!