Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mennyi ideig kell szétválaszta...

Mennyi ideig kell szétválasztani a tengeri malacokat?

Figyelt kérdés
Hétfőn szült a malacom és úgy hallottam,h külön kell választani a fiútól.Mennyi ideig kell és hogyan viselik el ezt a helyzetet?Mert a fiú nagyon hiányolja a lányt.És tényleg szüksége szétválasztani őket??????????????aki tud az segítsen mert nagyon sajnálom szegényt.
2009. dec. 9. 20:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen már rég szét kellet volna választani amikor született!! Mert a hím bánthajtja a kicsiket. De itt többet megtudhatsz olvasd el alaposan: www.gemon.ro
2009. dec. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
már szétválasztottam őket csak azt nem tudom mennyi ideig kellőket külön hagyni.
2009. dec. 9. 20:27
 3/3 anonim ***** válasza:

Két ellés között min. 2 hónapot kell várnod, mivel a mama újravemhesülése akár az életébe is kerülhet.

Ha nem akarod kockáztatni a nőstény malacod életét, akkor a hímet minél előbb vidd el ivartalanítani!!! Akkor aztán bátran együtt lehetnek!

2009. dec. 10. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!