Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy csaljam elő a megszökött...

Hogy csaljam elő a megszökött hörcsögöm?

Figyelt kérdés
..minden apró lyukat átnéztem és sehol se találom.. van valami módszer amivel nagyobb valószínűséggel eltudom fogni? Éjjelre kiteszek majd szanaszét kaját, de azzal csak jóllakik max :S ..vagy ha nem eszik, meddig bírná kaja nélkül? Nektek lett már meg sokadik nap után megszökött hörcsögötök?
2008. nov. 17. 16:15
1 2
 1/12 anonim válasza:
54%
Szia! Ez érdekes, minden hörcsög megszökik/elbújik! a nővérem aranyhörcsöge is elbújt és 2 nap után jött elő! szerintem hagyd, nyugodtan élje ki magát de ha olyan helyen van amit nem jó ha megrág akkor minden erőddel azon legyél hogy előkeresd! De szerintem meg fogja unni, mert foglalkozni és játszani kell velük! elő fog jönni! sok szerencsét!
2008. nov. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
én éjszakára tettem ki az alomból,amiben aludt. Éjjel felkeltem és ott gubbasztott benne. :)
2008. nov. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy kb. 2cm széles hosszú műanyag lapra (Vagy kartonból vágsz ilyet) erősíts a kedvenc ennivalózából. Állítsd élére a lapot és tegyél rá egy 0.5l-es befőttesüveget. Így be tud menni az üveg alá a kajához és amikor meglöki a lap eldől és ott marad az üveg alatt a höri. Régen így fogtuk az egereket ha nem akartuk, hogy az egérfogó agyoncsapja.

Sok sikert.

2008. nov. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nagymamám is így fogta az egereket, de azok mindig elpusztultak reggelre az oxigénhiánytól. :(
2008. nov. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
aham.. köszi, picit megnyugottam.. azt a csapdát meg majd meglátom, lukasfedelű dobozzal hátha jó.. remélem meglesz :'(
2008. nov. 17. 17:44
 6/12 anonim ***** válasza:

nekem mar sokszor szokott ki , sot volt olyan mikor megkaptam tul alabecsultem tudasat es egybol kiszokott

Nekem mindig elojott egy par nap utan, sokszor a szobam kozepen uldogelt es varta hogy eszre vegyem:))

Sok sikert!Biztosan elo jon!

2008. nov. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
aztan ird meg h vegul is megtalaltad-e
2008. nov. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

még nem.. reggel óta nincs meg, úgyhogy ha tényleg olyan hűséges mint egyeseké, még pár napig nem kell elsiratnom, hátha meglesz :)

..feltétlenül ideírom, ha megvan :)

2008. nov. 17. 18:17
 9/12 anonim ***** válasza:
Az én hörim is elszokott bujni de szoktam hallani, hogy valamit rág általában talál 1 kis kupakot a szekrény mögött és azt szokta azóta is ott hagytuk hátha oda megy vissza!De nekem előjött :) mindez fél óra alatt!Ha csendben vagy meghallod, hogy hol rág =) Sok sikert!
2008. nov. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ajtó, ablak becsuk, fül kihegyez:-) Komolyra fordítva:az éhség nagy úr! zárj el minden kaját előle, előbb-utóbb az éhség hazahajtja és ott fogja várni a kaját, ahol kapni szokta, vagy legalábbis a terráriumod mellett. nálunk bevált. Hagyni kell, és mindent az éhségre bízni
2008. nov. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!