Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Allergiás vagyok az állat...

Allergiás vagyok az állat szőrre de én nagyon szeretnék egy kisállatot! 10 éves vagyok (? )

Figyelt kérdés
Tudotok valamijen ojan állatot mondani amire nem szoktak allergiásak lenni az emberek?
2010. júl. 18. 19:27
 1/9 anonim ***** válasza:
csupasz macska, tengerimalac:)tartsál hüllőt.
2010. júl. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
én hörcsögör szertnék de félek hogy arra is allergiás lennék
2010. júl. 18. 19:36
 3/9 anonim ***** válasza:
Vegyél halat vagy kopasz állatot. Amúgy meg ha az állatszőrra allergiás vagy, akkor így jártál. És nem lehet állatod.
2010. júl. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Még csak 10 éves,nem baj,ha még nem tökéletes a helyesírása...

Szerintem tartsál kopasz tengerimalacot,vagy valamilyen madarat,pl.zebrapinty,nimfapapagáj,hullámos papagáj stb.,halat,

hüllőt,pl.teknőst,vagy gekkót.Nem szőrösek,de némelyik jobb társ,mint egy hörcsög!Hidd el,nekem volt hörim,elég unalmasak...de nagyon aranyosak:)

A kopasz tengerimalaccal játszani is tudsz,olyan,mintha a szőrallergiások tengerimalaca lenne:D

Persze nem csak szőrallergiásoknak:)

2010. júl. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

19:48 vagyok.

Attól,hogy allergiás,attól még nem kell lemondania az állattartás örömeiről!Az előbb soroltam fel,hogy mennyi fajtát...

2010. júl. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Hé te "1"!

Eléggé hülye vagy ha egy 10 évestől azt várod hogy hibátlanul írjon -.-"

Szerintem elég okos hogy legalább tud 10 évesen ennyit is hogy nyisson egy topikot megnéznélek én 10 évesen téged..

nem birom az ilyen hülye, barom embereket

2010. júl. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Toppancs ***** válasza:

Ha allergiás vagy az állat szőrre akkor csupasz állatot vegyél.

Ha minden áron hörcsögöt akarsz akkor előbb a boltban vagy barátodnál/barátnődnél próbáld ki hogy nem kasz-e allergiás rohamot!:)

2010. júl. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én halat tartanék, de ha van olyan ismerősöd akinek van hörcsöge simogasd meg minden és majd meglátod van-e allergiás reakciód

Sok szerencsét

2010. júl. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Talán csincsilla! Igaz szőrös de állítólag nem allergizál!


Vagy halat, és legyél aquascaper! (akvárium berendező) :)

[link]

[link]

[link]

[link]

2010. júl. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!