Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hagyott már valaki otthon...

Hagyott már valaki otthon több napra kisállatot utazáskor? Ha igen, hogy bírta az állat, hogyan készítettétek elő a terepet?

Figyelt kérdés

Szombat reggel elutaznánk, hétfő késő du. jönnénk vissza, tehát 2 éjszakát lenne egyedül a 8 hetes nyulunk. Most nincs más állat rajta kívül. Kibírná egyedül? Tudok annyi kaját rakni, ami kitart hétfőig? A konyhában lenne kieresztve - napközben is ott van, amikor mi dolgozunk. Nem tudjuk senkire se rábízni.

Aki hagyott otthon pár napra kisállatot, annak milyen tapasztalata van e téren?

köszönöm


2011. ápr. 20. 18:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Megfelelő étel és folyadék biztosítással nyugodtan, nem lesz semmi baja 2 napig
2011. ápr. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én nyulat hagytam már otthon, bár nálunk a szomszéd átment adni neki tápot reggel, vize volt elég. Mondjuk, én pont, hogy ketrecben hagytam ott, nyúlbiztos a lakásunk, de annyira talán mégsem, hogy két napra ne figyeljek rá, hova találja ki őfelsége, hogy mégis bemászik. Nem volt gond, örült, mikor megjöttünk.
2011. ápr. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat. Remélem, tényleg nem lesz gond, a konyha elég nyuszibiztos, és nagyon szeret szabadon járni-kelni, alig lehet betenni esténként a kuckójába. Remélem, azzal se lesz gond, hogy ennyi ideig egyedül lesz.
2011. ápr. 20. 18:39
 4/8 anonim ***** válasza:
Én a tengerimalacom hagytam otthon legalább három napra.addtam neki inni,enni és elvolt.de azért nagyon örűlt amikor hazaértem
2011. ápr. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nemhinném....:)Egy kutya esetében már jóval nehezebb lenne a dolog:). Viszont aztgondolom a levegőszükségletéről valahogy gondoskodni kell....:)
2011. ápr. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Elvileg ott lehet de én a nyulamat nem mertem soha egy napnál tovább magára hagyni, kiindulva abból hogy bármi történhet. A nyulaknál egy betegség nagyon hamar kialakulhat, akár pár óra alatt is kritikus állapotba tudnak kerülni. Pláne ilyen pici nyuszit nem lenne szívem egyedül hagyni. De lehet hogy csak én vagyok túl aggódós.
2011. ápr. 21. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Csincsillát hagytam már itthon 2 napra is, muszáj volt, de hát kibírta, sok kaja volt neki és 2db vizes tál, hátha az egyiket kiborítja. Meg saláta is, és végig izgultam, de semmi baja sem volt amikor megjöttünk.


Most már ketten vannak és most hétvégén 2-t kell itthagynom. Így kevésbé fognak unatkozni talán.

Barátom szüleinek meg hiába mondom hogy nem lehet itthagyni az álatokat, nekik az a fontosabb akkor is, hogy mi aludjunk ott náluk, és nem lehet velük ellenkezni, ha úgy akarják. Szóval ezt mindig meg kell oldanom valahogy, ha ilyen van :/

2011. ápr. 21. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

én a hullámos papagájaimat hagyom itt néha 2-3 napra. állandóan van előttük kaja és víz egyébként is, ilyenkor jobban odafigyelek, h tényleg fel legyen töltve az etető, az kb 1 hétig kitart. Azzal meg nincs gond, hogy nem foglalkozom velük, mert nem szelídek, és elszórakoztatják ők egymást :)

Nyuszit én sem mertem még 1 napnál tovább egyedül hagyni. Alapból, ha teljesen telepakolom a tálkáját, púposra, akkor is kb 26 óra alatt elfogyasztja az egészet :D

2011. ápr. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!