Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Meddig élt a tengerimalacod,...

Meddig élt a tengerimalacod, és miben pusztult el?

Figyelt kérdés
Az is érdekel ha leírjátok h egyedül volt e vagy társsal, szült e vagy sem és hogy főleg magokat és tápot vagy inkább füvet és zöldségeket kapott általában enni.
2010. júl. 19. 14:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Tök mindegy, egyikünk sem találta el!
2010. júl. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Az én fiú malackám 1 évig egyedül volt, rettentően apátiás és szomorkás volt. Nem volt semmi hangulata, szinte alig popcornozott és mindig is félénk volt. Amikor társat vettem neki, akkorákat ugrált és olyan boldog hangokat hallatott és soha többé nem volt félénk. Teljesen megváltozott, el sem hittem, hogy ez az én malacom! Egyedül szegényke unatkozik, nincs kivel játszani, enni vagy egyáltalán csak feküdni.. Társsal sokkal jobban "önmaguk" ilyenkor érzik igazán jól és teljesnek magukat. Dehát ez nem is meglepő, a tengerimalacok tudvalevő nagyon társas lények!
2010. júl. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!